Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha rajtakapok valakit a...

Ha rajtakapok valakit a portámon hogy lopja a tulajdonom akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 10:21
1 2
 11/15 rider74755 válasza:
Agyonverheted es utana ismertetheted a jogait mint a filmeken azzal kiegeszitve hogy joga van meg is dogleni....
2013. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem szerezz be egy légpuskát.Amikor meglátod menyj oda kutyával meg fegyverrel (légpuska)és mond azt neki hogy : Tűnj el a portámról vagy megdöglesz.Ha neked megy lődd lábon.Mondjuk azt nem ajánlom mert őneki Orbán Viktor jogot adot hogy nyugodtan betörhet hozzád mert te magyar vagy.
2013. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem kell legpuska meg ilyen baromsagok. Igazi puska. Ha neked megy ledurrantod mint egy kutyat (onvedelem, most mar vedekezhetsz igy is ahogy az egyik fentebbi hozzaszolo mondta). Ha nem jon neked akkor szimplan elkergeted es bejelented, h. ki lopott.
2013. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Veszel egy paintball vagy airsoftpuskát és mellé egy paprikasprayt és szarrá alázod vele, hidd el senki nem mer lopni majd.
2013. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Verd meg a sz*rrágót! (A paprikaspray tényleg király :Đ és már kentem vele arcon egy-két dakotát, és csak utólag szagoltam a permetbe, de meghatódtam én is ))
2013. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!