Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valami csak romáknak...

Ha valami csak romáknak érhető el, kirekesztve a magyarokat, az diszkrimináció és rasszizmus?

Figyelt kérdés
Pár hete olvastam a langlovagok.hu honlapon, hogy tűzoltóképzés indul, romáknak pedig havi támogatás jár, hogy el tudják végezni. Utánaérdeklődtem, felhívtam a számot, ahol a hölgy készségesen elküldött a p*csába, hogy meg mertem kérdezni, hogy ugyan olyan hátrányos helyzetű magyar embernek jár-e.

2013. márc. 24. 21:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez rasszizmus igen.

Az a nő akivel beszélték az egy liberálfasizta volt , sajna elég sok liberálfasiszta van manapság akik természetesnek veszik az efféle szupremáciát , mint amiről beszélsz.

2013. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értem magasröptű téziseid írásban való manifesztálódását, így gondolataink szintézise nem folytatható. Kérlek válaszold meg újra, mindenki számára akceptálható, befogadható módon!
2013. márc. 24. 21:22
 3/27 A kérdező kommentje:
Ezt az elsőnek mondtam, másodiknak köszönöm válaszát.
2013. márc. 24. 21:22
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Igen az.
2013. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Ez bizony indokolatlan pozitív diszkrimináció.
2013. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
És akkor én vagyok persze a rasszista, ha meg akarom vonni ezt a jogot tőlük, vagy ki akarom terjeszteni mindenkire... Szánalom ami itt megy...
2013. márc. 24. 21:28
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak egy apró dolog, ennél sokkal nagyobba megy a magyarok diszkriminálása. És még azt is ránk fogják, hogy mi utáljuk a romákat és mi vagyunk a rasszisták. Pedig mi csak védekezünk a saját országunkban.
2013. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Ez a pozitív diszkrimináció ékes példája!

Vajon milyen tűzoltók lesznek belőlük...?

2013. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Inkább eloltom magam ,de ezeket nem hívom be a házba.Oltás közben minden fém "eltűnne" a házból.
2013. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Csak az emberek maradnának az égő házban. A berendezést viszont sikeresen kimentenék.
2013. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!