Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy bontathatom le a szomszéd...

Hogy bontathatom le a szomszéd házát? Nem lakik benne, a karom elfér a repedésbe. Már a közelébe se merünk menni, mert bármikor leomolhat. Már szóltunk neki, hogy csináljon valamit, de semmit nem tett. Önkorm lebonta (t) ná?

Figyelt kérdés
És ezt az önkormányzat le is bontaná, vagy neki kéne lebontani? Mert ha megtudja hogy mi jelentettük, az egészet átborítja hozzánk...
2013. márc. 28. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

"Mert ha megtudja hogy mi jelentettük, az egészet átborítja hozzánk..."


Hozzám is átboríthatna egyet az építőanyag mindig jól jön. Megmondanád neki hogy én jelentettem?

2013. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Micsoda szomszéd :D

Jelentsd az önkormányzatnak. Te be sem teheted a lábad a portájára az engedélye nélkül.

2013. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első, ház ez a sz.r elázott vályog esetleg töltésnek jó, abból is csak jó mélyre. A cserepek is ilyenformák.

Második, én nem tettem be a lábam, csak a kezem a falon, hogy mégis megnézzem milyen mély, de könyökig beértem. Nem egyszer szóltunk már, hogy ugyan szóljanak mikor, még segítünk is ha azt mondják elbontják, vagy ha megcsinálják, úgyis ráérek. Még. De már nem állapot, kb 10 centit süllyedt most a hóolvadás után. Már a közelébe nem merünk menni, kutyát is hátrazártuk, nehogy ráboruljon. Teljesen össze van repedezve.

2013. márc. 28. 15:49
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem. A szar elázott vályoggal lehet legjobban padlást tapasztani. Épp ilyenre van szükségem.
2013. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Figyi, ebbe Ti annyit tehettek, hogy ÍRÁSBAN jelzitek az önkormányzat felé, részletesen leírjátok mi a helyzet, hogy féltek hogy valakit megöl a fal, gyereket, téged stb...

Sőt ha nem vagy rest, tegyél bele fotót is a helyszínről! Ha erre nem lépnek, akkor rendőrség!

2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A cserepet a bejáróba rakom ami szar.
2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es behalok rajtad! :D
2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenki azt tesz a tulajdonával amit akar.Kivéve közveszélyt nem okozhat. Márpedig itt a veszélyeztetés fent áll
2013. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mért halsz be rajtam? Nekem minden anyag jöhet! És trágyára is szükségem lenne a kerthez, azt is átboríthatnátok pár kocsival!
2013. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát hol laksz Te? Nincsen nálatok trágya? Vigyek??
2013. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!