Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Álnéven akarok írni valakinek,...

Álnéven akarok írni valakinek, mert lehet hogy egy csaló. Megbüntethetnek, ha híres emberek képeit küldöm el neki az enyém helyett?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy az enyémet már látta és nem hiszem hogy bármelyik ismerősöm segítene nekem ebben.

2013. ápr. 1. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, megbüntethetnek.
2013. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
fa*t büntetnek meg...az első válaszoló nagyon tudatlan..ez internet, naponta történnek ilyenhez hasonló dolgok, ráadásul aki már feltölt képet netre, pláne ha híres is, számolnia kell azzal hogy visszaélhetnek vele, ebből nem lehet semmilyen rendőrségi ügy, nagyon piti dolog ez megnyugodhatsz!
2013. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tudatlan, jogász vagyok.

Tudom, hogy megbüntethetik, és hogy volt is már ilyen eset.

2013. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Törölnek facen. annyi, rengeteg face profil van, és ha híres ember képeivel élsz vissza akkor semmi nincs, hiszen ki nem sz*rja le?
2013. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az az ember lehet, hogy csalo de te sem vagy kulonb mert valaki magan kepevel visszaelsz tudtan kivul, es akar buntetheto akar nem ezt igenis buntetni kene.
2013. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A masik, ha mar elkuldod valakinek a kepet a tied helyett akkor miert eppen egy hires ember kepevel elsz vissza? Lehet, hogy az az ember is ismeri a kepen lathato embert akinek kuldod - hiszen azert hires nem, ...mert ismerik.
2013. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
34%
google képkeresővel fél perc alatt megtalálja xDD
2013. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
mikor feltöltötted a képeidet hozzájárultál, hogy más is használja.. ezeket senki nem olvassa el?
2013. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy büntetnek meg. Gondolod, hogy a facen a rendőrség ellenőrzi a képeket? Mellesleg én mindig álnéven írok, és álképet rakok ki mellé. És az emailem sem működik. De mindig beveszik, mert még egyetlen levelet se kaptam.
2013. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3

Megbüntethetik, de csak azért, mert nem értenek a számítógéphez a jogászok.


/Én az eljáró bíró nevében is tudnák feltölteni valamit úgy, hogy minden bizonyíték a bíróúr ellen szóljon/

2013. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!