Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetne kezdeményezni a...

Lehetne kezdeményezni a szcientológia áldazatainak egy emléknapot?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 00:28
1 2 3 4
 31/36 acelsziv ***** válasza:

Mert Ron író volt. Nem csak sci fit írt, hanem romantikus regényt, kalandregényt, forgatókönyvet, verset stb.

Ezeknek a regényeknek a jogdíjából fedezte az elmével kapcsolatos kutatásait. A mai napig úgy tartják számon, mint a legtermékenyebb írót.

2013. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Furcsa én egy romantikus regényt nem találok tőle!

Amikor megdőlt a vallása egy ideig a 50-es évekébe akkor próbálkozott mindennel!Mert a hülyeségéből már nem folyt a pénz mikor csúnyán beégett egy szcientológia bemutatásán!

2013. ápr. 24. 13:22
 33/36 acelsziv ***** válasza:

Már a korai harmincas években írt Voltak olyan magazinok, amelyek az ő munkáival voltak tele. Különböző álneveken is írt. És már megint a hülyeséget írod forrás nélkül.

A Szcientológia soha nem tört meg. Volt, amikor etikátlan emberek szét akarták zülleszteni. De ezek után lett úgy kialakítva szerkezetileg, hogy mára elpusztíthatatlanná vált.

2013. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
És te ezt mind el is hiszed?
2013. ápr. 24. 13:32
 35/36 acelsziv ***** válasza:

Elhiszem azt amit látok és tapasztalok.

De ezzel én vagyok kisebbségben. A többség -ahogyan te is - elképzel valamit és odalogikázza, hogy hogyan lehet az a dolog úgy ahogy ő elképzelte. Sem józan észérvek sem adatok nem hatnak rájuk. Az ilyen embereket hagyni kell főni a levükben. Én is ezt teszem most veled. Jó gyűlölködést.

2013. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

"elképzel valamit és odalogikázza, hogy hogyan lehet az a dolog úgy ahogy ő elképzelte. Sem józan észérvek sem adatok nem hatnak rájuk. Az ilyen embereket hagyni kell főni a levükben. "


Megfogalmaztad a szcientológusok gondolkodás módját! :D

Nem a józan észnek hisznek hanem egy sci fi író regényének!

2013. ápr. 24. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!