Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen törvényhez vagy redelethez?

Figyelt kérdés

Hogy addig magyarországra nem érkezhet zöldség és gyümölcs egyéb élelmiszer import amíg a keresleti mennyiséget magyarország ki tudja termelni magának!

Ezzel növelve a magyar gazdaságot és hogy egész magyarország ne Bp-re jöjjön dolgozni mert az silány import áru miatt nincs munkájuk és pénzük vidéken!



2013. ápr. 14. 13:38
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Egy gyümölcs nem attól jó hogy orbitálisra erőszakolják és egy szőlőszem akkora mint egy szemgolyó vagy nagyobb!

Én egy időben megutáltam pár zöldséget de aztán rájöttem hogy ez csak az ócska minőségű import és nem igazi zöldség és azért utáltam meg!

Ha itthon is ki lehetne termelni valamit akkor mért a külföldi piacot támogatjuk?És munkát is adna az embereknek a nagy siránkozásba hogy nincs meló!

2013. ápr. 15. 14:14
 22/36 A kérdező kommentje:
Erre igaz hogy a külföldiek belőlünk élnek részint!
2013. ápr. 15. 14:15
 23/36 anonim ***** válasza:

"amíg a keresleti mennyiséget magyarország ki tudja termelni magának"


Na, de akkor miért nem termeli ki?

2013. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Azért mert hoznak be külföldröl rengeteget és a magyar terméket emiatt meg nem veszik!Nem azért mert külföldi cucc tudatába sincsenek ennek hanem mert többségében az van a polcokon!
2013. ápr. 15. 21:23
 25/36 anonim ***** válasza:
valakinek tele a zsebe, hogy Chiléből hozzon cseresznyét
2013. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Bizony!De fölleg a magyaroknak pénzkiesés!
2013. ápr. 15. 22:05
 27/36 anonim ***** válasza:

"Azért mert hoznak be külföldröl rengeteget és a magyar terméket emiatt meg nem veszik!Nem azért mert külföldi cucc tudatába sincsenek ennek hanem mert többségében az van a polcokon!"


Többségében külföldi van a polcokon. De az a kevés magyar termék akkor miért nem fogy el? Miért az marad ott a nap végére?

2013. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Mert ott van a abnormálisan nagy gyümölcs (aminek nem is szabadna akkoránakkorának lennie) és sok ember azt hiszi hogy ez jó!

Mindenféle eljárást bevetnek hogy gyorsabban teremjen és olcsóbban tudják kitermelni és hogy jól názzen ki eggyes gyümölcsöket még abnormálisra is növesztenek!

A csóri mit néz a boltba hogy nagyobb meg olcsóbb csak a tápértékük nem ugyan az mint az eredeti zöldségnek és gyümölcsnek de sokoknak még az eredeti ízuk se hasonlít!


Ugyan ez a kenyér!(Tudom azt nem importálják :D) az elöre csomagolt szeletelt kenyeret és a nagy áruházik kenyereket bün kenyérnek nevezni!Valami hihetetlen ócska!

Aki rendes JÓ péktöl veszi a kenyert vagy a nagyannya vagy dédannya süt vagy sütött kenyeret az tudja miröl beszélek azt a kenyeret még magába is élvezet enni!

Bár olyanok ezt nem érhetik akik a bolti kenyérnek nevezett valamit ismerik csak!


A krumpli a másik amikor mindenféle silány krumplit árulnak "akciósan" és nem akárminek jó és alig lehet hámozni!

Amikor meg a vidéki hoz fel krumplit pestre és a pesti kérdezi hogy melyik fajta krumpli mit lehet belöle csinálni a vidéki csak értetlenül néz mert az igazi krumpli bármire jó és jól hámozható!

2013. ápr. 16. 01:08
 29/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj más ízlésébe szólni.


Inkább szólj a gazdáknak, hogy termeljenek már valami olyasmit, amire igény is van, és amilyen áron meg is veszik.

2013. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Olcsó húsnak híg a leve!

És itt nem izlésröl van szó hanem mindenki az olcsóbbat akarja venni meg amit bereklámoznak!

Sok idöbe telt mire a az emberek teljesen felfogták azt is annó hogy hiába occó a kína piacos elektronikai cucc de olyan is...

2013. ápr. 16. 01:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!