Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetésre számíthat...

Milyen büntetésre számíthat az, aki vásáról kutya húst Magyarországon?

Figyelt kérdés

Van egy kis kör akik foglalkoznak ezzel. én személyesen nem ismerem őket, de van egy kapcsolatom aki tudna szerezni húst. elvileg az állatok egészségesek, de ezért vállalom a felelősséget ha nem. az lenne a kérdésem, ha vennék, és lebuknék, mennyi pénzbírsággal kéne számolnom?


Először is nem én ölöm meg az állatot, csak a húst veszem meg, nem terjesztem, saját magamnak csinálok belőle csemegét, és ne gyertek itt a börtön büntetéssel, idáig Magyarországon EGY esetben volt ilyen, az meg állat kínzás volt....


2013. ápr. 24. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen jogszabály nem tiltja a kutyahús evését.
2013. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Magyarország az egyik legnagyobb kutyahús exportőr. Az egész dolog illegálisan megy de az állam szemet huny mert ez is bevétel.
2013. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmilyenre.
2013. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem védett fajokat fogyasztasz, akkor nem lehet gond.

Viszont ahogy így leírtad szerintem nem is legális az üzlet. Állatorvosi engedély (és még ki tudja mi) kellene húsáru értékesítéséhez, de gondolom nem is számlaképesek.

2013. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!