Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szüleim és a nagyszüleim...

Ha a szüleim és a nagyszüleim már (erdélyi magyarként) megkapták a magyar állampolgárságot, nekem milyen iratok szükségesek?

Figyelt kérdés

Elég a szüleim és nagyszüleim ügyiratszáma, vagy tényleg végig kell járnom az egész procedúrát mindenestől újra? Hol tudok erről pontos információkat kapni? az anyakönyvi hivatalban egy idióta volt, így ott nem sikerült.

KÖSZI!



2013. ápr. 26. 18:10
 1/2 anonim válasza:
Szia, en nem reg kaptam meg, hova valosi vagy? Be kell jelentkezni egy magyar konzulatusi irodahoz es ott pontosan elmondjak, de amugy (ha 20 ev koruli vagy) ugy tudom, hogy eleg az apukad feloli nagypapa keresztlevele/halotti bizonyitvanya a te keresztlveled es szemelyid plusz 2 fenykpek (nem bizti h 2 :P) az osszes iratot le kell forditattni hivatalos forditonal magyarra. Remelem tudtam segiteni :) jaaaj es kell irni egy magyar nyelvu oneletrajzot, hogy bizonyitsd, hogy tudsz magyarul (kezzel irott kell legyen).
2013. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég az ügyiratszám és a te papírjaid.
2013. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!