Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lett a gyerekgyilkos...

Mi lett a gyerekgyilkos agárdiakkal, akik állítólag fénnyel akarták etetni a gyereküket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyomozati szakaszban van az ügy!
2013. ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Mi lenne?
2013. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Előzetes letartóztatásban vannak.
2013. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De nem derült még ki semmi? Mit mondanak, miért tették? Ha jól tudom ezt a fényevős dolgot a közelben lakók találták ki róluk és nem sok valóságalapja van. Ők nem mondtak semmit vagy a rendőrök nem kérdezik meg őket, hogy miért csinálták?


Csak mert szerintem szándékosan ölték meg a gyermeket, ugyanis nem anyakönyveztették őt le, vagyis készültek rá, hogy nem lesz meg sokáig, valamint csak látták rajta, hogy haldoklik és még akkor sem adtak neki enni, ami színtiszta, tudatos gyilkosság. De még ott van az a tény is, hogy ők nem gyakorolták a fényevést, csak a gyerekkel csinálták meg, ilyet meg fényevő nem tesz, mert ha valóban hisz benne, akkor ő is csinálja...

2013. ápr. 29. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyomozati szakaszban van, mint már korábban írták, ilyenkor természetesen van kihallgatás meg minden, de nem rohangálnak vele a médiához, az sértené a nyomozás érdekeit. Majd a tárgyaláson megtudod, ami érdekel.
2013. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy ez a fényevés csak belemagyarázás.


Még semmi nem lett velük, előzetesben vannak, a rendőrök meg nyomoznak.

2013. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Allitolag vizfeju volt a gyermek.
2019. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!