Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszéd feljelentést tett,...

A szomszéd feljelentést tett, mert eldobtam az égő cigicsikkeket, és -állítólag- majdnem felgyújtottam a házát. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Ma megjött a végzés, de nem értettem, hogy most mik lesznek a következmények. Egyáltalán: fognak ilyennel foglalkozni? 14 éves vagyok. Mire számítsak?
2010. nov. 9. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Sarokba térdepeltetnek.
2010. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%

14 évesen fú de nagy problémáid lehetnek,hogy cigire van szükséged,rágd a körmöd én is azt teszem:D

15f

2010. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Szomszédod egy segg.
2010. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ekkora egy idiótát....LOL

Csoda, h nem röhögték körbe a rendőrségen.....

Sztem semmi nem lesz....komolyan, részvétem, h ilyen gyökér szomszédod van :)

2010. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Azért legalább azt megtanultad, hogy ne dobd el a csikket, és hogy a szemetelés büntetendő!
2010. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért cigizel 14 évesen egyáltalán? És miért nem tanítottak meg a szüleid arra, hogy ne szemetelj, keress kukát?
2010. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az eloltott csikket is ordas bunkóság eldobni, az égőt meg kifejezetten veszélyes. Persze, a legtöbb esetben nem lesz baj belőle, de ha pont a te házad ég le, akkor ez nem hiszem, hogy megnyugtat. A leseggezi a szomszédot, az gyújtsa magára a saját ingatlanját!
2012. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!