Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gázpisztolyt, vagy riasztó...

Gázpisztolyt, vagy riasztó pisztolyt szeretnék magamnál tartani. Segítene valaki akinek már megvannak az engedélyei?

Figyelt kérdés

Utána olvastam, letöltöttem a kérelmet, hogy magamnál tarthassam, de a legvégén kérnek valami aláírást a munkahelyről. Én egyetemista vagyok. Tehát nincs senki aki azt aláírná, pedig szükséges volna. Így akkor nem kapom meg az engedélyt csak ha dolgozok? Mivel nagyobb eséllyel érne baj az utcán, az is kéne hogy magamnál tarthassam.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Aki prédikálni akar és nem válaszol a kérdésre az inkább ne írjon.



2013. ápr. 30. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2 éve csináltam,nem kellett semmi munkahelyről.akkor még én is egyetemista voltam.

Változtattak volna?


Boltban segitenek erre válaszolni ahol venni akarod.(akár telefonon is felhivhatod őket)

2013. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

"Aki prédikálni akar és nem válaszol a kérdésre az inkább ne írjon."


Az ilyen megjegyzéseket mellőzzed, senki sem akar prédikálni, míg ki nem harcolod magadnak!

2013. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ja és a munkahelyről semmi sem kell hozzá.
2013. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1.-nek.

A 2.-nak mondom, hogy hidd el az emberek mindenbe belepofáznak amire nem vagyok kíváncsi. Vegyünk példának téged. Nem mondtál semmi újjat. Amit mondtál azt már leírta az 1.

Kérdés -> Válasz

2013. ápr. 30. 17:14
 5/5 kovpet ***** válasza:
Az csak a szolgálati fegyvernél kell. Egyébként semmi köze a munkahelynek ehhez.
2013. máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!