Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Légpuskához kell fegyvertartás...

Légpuskához kell fegyvertartási engedély?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés : Ha persze nem fejre és szívre célzunk,akkor a légpuska tud ölni ? Félre ne értsetek,nem ilyenre használnám,csak ha véletlen elsülne a kezemben és eltalálnék vele valakit (Rokonomat eltalálták,de él és virul). Madarak elijesztésére használnám az ültetvényeimről,meg baromfik megvédésére. Pl róka ijesztésére,de még azon is megesne a szívem,ha lelőném.
2013. máj. 5. 13:33
1 2
 11/14 kovpet ***** válasza:
A jogszabálynak: [link]
2013. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ebből nem tudtam meg semmit. Azért köszönöm! Most akkor mondja már ki valaki kereken,hogy 7,5J erősségű vagy az alatti fegyverhez kell-e engedély vagy sem ? Köszönöm előre
2013. máj. 9. 16:54
 13/14 kovpet ***** válasza:

Én már mondtam, csak nem hitted el. Most a vonatkozó törvényt is láttad.

Tessék, egy legálisan működő bolt árlistája:

[link]


Mi kell még hogy elhidd? :)

2013. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ok,köszi. Most már tudom,hogy a 7,5J-s hez sem kell,csak az fölött. Köszi a választ
2013. máj. 10. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!