Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kit terhel a 3500 Ft-os...

Kit terhel a 3500 Ft-os bevizsgálási díj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nincs egy éve, hogy vettem egy 20.000 Ft-os Adidas cipőt. Oldalt felvált több helyen a ragasztásnál. Ma visszavittem, s ahogy észrevettem, nem örültek neki. Belekötöttek mindenbe. Pl. a sarkánál belülről is ki volt kopva az anyag. Mondtam nekik, hogy nem amiatt hoztam vissza. Utána az volt a bajuk, hogy miért nem akkor vittem vissza, amikor az első helyen felvált, miért vártam meg, amíg több helyen is felválik.

Majd : miért vizes a cipő? Mondom, mert most töröltem át.


Majd közölték, hogy bevizsgáltassák, hogy jogos-e a panaszom, aminek a költségét ( 3500 Ft) nekem kell fizetni.


Oké, hogy ez a dolguk, de könyörgök, ne ilyen lekezelő stílusba tegyék! Ne csak akkor ny*lják a vevő seggét, ha venni akar valamit.



Ne vicceljenek már. Egy 20 ezres cipő egy évet se bír ki, de még én fizessek azért, hogy utána kitalálják, hogy még én nem használtam rendeltetés szerűen. Holott a ragasztásnál nyílt szét az egész.


Kit terhel ilyenkor ez a díj? Tud valaki, valami törvényt erre nekem mutatni?Megköszönném!



2013. máj. 6. 22:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
Jelenleg nekem is problémám van a vásárolt cipővel és az igazam érvényesítésével, de azt kell mondanom: Senki ne hagyja annyiban a dolgot! Akár a fogyasztóvédelemhez is nyújtson be panaszt. Előbb-utóbb csak lesz valami előrelépés a fogyasztók védelmében. Csak a visszajelzések alapján tudják eldönteni, hogy a jelenlegi jogszabály megfelelően működik e.
2015. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!