Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nincsen TB-b de szeretnék...

Ha nincsen TB-b de szeretnék felíratni egy receptet ill egy innyekciót beadatni akkor mi a teendő? Nem az életem múlik rajta. Lehet olyat, hogy TB hiányában ott az orvosnak kifizetem a kezelés költségét? és ez kb mennyi lenne?

Figyelt kérdés
Ha nincsen TB-b de szeretnék felíratni egy receptet ill egy innyekciót beadatni akkor mi a teendő? Nem az életem múlik rajta. Lehet olyat, hogy TB hiányában ott az orvosnak kifizetem a kezelés költségét? és ez kb mennyi lenne?

2013. máj. 8. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
na akkor majd a nav megtalál előbb utóbb akkor aztán fizethetsz,nincsen tb azt meg köszönd a malacfejű szdsz-es horváth ágikának őt találta ki
2013. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor a doki beadja meg felírja minden további nélkül csak ráterhelik a tb-m re amit nem perkálok és később majd be kell fizetnem??
2013. máj. 8. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek fizetnie kell a TB-t, ha nem teszed, utólag az egészet behajtják rajtad+büntető kamatok.
2013. máj. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt értem, de akkor most ott elvégzi a fent leírt dolgokat, és ráterhelik a tb-m re és amikor már tudom fizetni akkor be kell majd fizetnem, vagy mi lesz?
2013. máj. 9. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs p
2015. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!