Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha lemondtuk a TV szolgáltatót...

Ha lemondtuk a TV szolgáltatót, de ők elfelejtették beszüntetni számunkra az adást, és kapjuk a TV-t de már nem kapunk számlát (mondjuk majd 1 éve) akkor abból lehet baj?

Figyelt kérdés
Elvégre nem a mi hibánk, mi lemondtuk és ők nem küldenek számlát, sztem nem tehetik meg, hogy mi lemondjuk és utána ők tovább küldik az adást (mintha nem érdekelné őket, hogy mi lemondtuk) és utána rá 1-2 évre meg majd küldik a számlát.

2013. máj. 9. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg van a papír amin lemondtátok? Ha igen akkor jó.
2013. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

én pontosan egy ilyen ügy miatt kerültem bíróságra,

és kapaszkodj meg ,

a bíró évekre visszamenőleg megítélte nekik az elmaradt díjakat !

mert a jog szerint,ha én igénybe veszem a szolgáltatásukat,akkor köteles vagyok ki is fizetni,

-én hiába hápogtam ott,hogy de itt a papír tőlük ,amiben évekkel ezelőtt írásban tudomásul vették ,hogy nem kérem a jövőben a szolgáltatásukat,

-kiröhögtek

2013. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fersk ***** válasza:
100%

Második:

Honnan tudták azt, hogy nézed a TV-t? ("igénybe veszed")

2013. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondtam volna, hogy nem, de a 2. hozzászóló megrendített ebben. Járj utána.
2013. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!