Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 4 éve Magyarországon élő,2...

4 éve Magyarországon élő,2 éve magyar állampolgárságú férfival házas Thaiföldről származó nő megkaphatja jelenleg a magyar állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Én az 1993. évi L. törvényt találtam erről, a 4.§-ban ír erről, de a 7. bekezdés kivételével nem találtam megoldást. Kérem, hogy aki egy kicsit ért ehhez, segítsen. Családtagról van szó.

2013. máj. 11. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Még egy év és kérheti.

2013. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha gyereket szül, akkor azonnal.
2013. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor most semmiképpen nem kaphatja meg..
2013. máj. 11. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
de irigyellek, jo kis gyapjas azsiai puncikat kefelgetsz
2013. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Waff ***** válasza:
Kérvényezze a visszahonosítást! Nem viccelek, én mikor voltam, kb 100 emberből 15-20 an voltak akik tényleg külhoni magyarok voltak, a többi mind szerb, kínai, meg istentudja milyen náció. Egy szót nemtudtak magyarul, de mindenki megkapta a magyar állampolgárságot. Úgy osztogatják a honosítási okiratokat mint a szórólapot, szó szerint. Tehát nyugodtan vágjatok bele.
2013. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!