Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szomszédom vizslája az erkélye...

Szomszédom vizslája az erkélyen sz*rik. Ráküldhetek valakit? KÖÁL? ÁNSZT?

Figyelt kérdés
szoval az erkélyen végzi a kutya a dolgát, emelett elviselhetetlen bűz árad ki a lakásukból, nem is tudok szinte szellőztetni mert azonnal becsap a szag hozzánk is. Millió csótány jön ki az ajtajuk alatt... megoldás esetleg?

2013. máj. 17. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

állatvédőket küldj ki,más úgysem fog semmit csinálni!


[link]


vagy az állatvédőrség,de azoknak sok a dolguk


[link]

2013. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy a radikális állatvédőket,mert ez simán állatkínzás,hogy nem sétáltatják.
2013. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindkettőt.
2013. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ÁNTSz-nél és a helyi jegyzőnél is bejelentheted, és a közös képviselőnél. Minél többen tudnak róla, annál esélyesebb hogy talán történik valami
2013. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Sétáltatják gondolom, csak az a gond hogy szarik is.


Ott tudod megtámadni a dolgot hogy társasházban csak a lakók beleegyezésével lehet kutyát tartani.


Kérdés hogy beleegyeztél e? Ha igen akkor ez van.

De sztem érdemben egyébként sem tehetsz semmit. Illetve azt nem mondom hogy mit tehetsz mert én kutyapárti vagyok.

2013. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Félfüllel hallottam, hogy a Forró nyomonban ehhez nagyon hasonló problémáról volt vagy lesz szó, az ÁNTSZ-es nő az mondta, csak akkor tudnak intézkedni, ha valaki az ő hibájukból kap el valamit.
2013. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
amikor tanultam egy kis jogot, akkor feljött szóra, valamilyen szomszédi összeférhetetlenség, vagy valami hasonló törvény van azt hiszem, szerintem lehet kezdeni a dologgal valamit.
2013. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!