Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbüntethet e közterület...

Anyámtyúkja2 kérdése:

Megbüntethet e közterület fenttartó abban az esetben nyilvános vizelésért, ha ésszerű táolságon belül nincsen nyilvános toalett?

Figyelt kérdés
Velük volt egy rendőr, akinek az állítása szerint 100 méteren belül volt nyilvánosan használható toalett, de a beidézés megírása után egnéztem és le volt lakatolva.
2013. máj. 24. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor ha a 100méterre lévő zárva volt, mennyire volt a következő?
2013. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
megbüntethet ... nincs jelentősége, hogy hol van wc
2013. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mióta büntetnek közteren való vizelésért, de én mióta önállóan cselekszem és ha rám jön akkor el megyek el nem látható helyre, máskor nem ott kell csinálni ahol isztok :)

20/F

2013. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A szabály az szabály. Utcán nem vizelünk. Nem vagy már gyerek, vissza tudod tartani.
2013. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Nem ittunk...

2. Nem, nem tudtam visszatartani egészségügyi problémáim miatt

2013. máj. 25. 20:50
 6/6 anonim válasza:

Megbüntethet, mivel köztisztasági szabálysértést követsz ez a Szabálysértési törvény 196.§ (1) bek. a) pontja szerint.

És közterület-felügyelőnek hívják, valamint 5-50 ezer Ft-ig terjedő helyszíni bírsággal súlythat. És a törvény nem írja elő, hogy van e WC vagy nincs a közelbe, közterületen nem vizelünk!

2013. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!