Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthető-e akárki a...

Feljelenthető-e akárki a chat.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Helló, a minap az egyik szobában beszélgettem és egy lány mocskos, obszcén, aljas megjegyzéseket írt rólam mindenki más szeme láttára. Az esetről gondoltam készítek egy naplózást. Őszintén, hidegen hagy hogy kicsoda, meg az is ahogyan minősítette magát, csak kíváncsi lettem, hogy az ilyen embert felelősségre lehet-e vonni? Kicsit vagyok jártas a törvényekben, és szerintem ez becsületsértésnek minősíthető. Igazából nem az érdekel, hogy feljelenthető-e vagy nem, hanem hogy ti veletek történt-e már hasonló eset, - és abból lett -e fejlemény később? Köszönöm az értelmes válaszokat, 20/F

2013. máj. 27. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem ...

vagy talán beazonosítható módon, néven nevezve mondott valótlanságokat rólad?

(bár akkor se biztos ám)

2013. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Velem is történt hasonló én nem tettem feljelentést. Egyébként a chat.hu-n ez mindennapos.
2013. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát elég szégyen
2013. máj. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!