Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért börtönbe kerülhetek?

Ezért börtönbe kerülhetek?

Figyelt kérdés

Hetek óta lopják a tojásokat a tyúkok alól a cigányok.Zárt kert, a tyúkólra már nem is teszek lakatot mert mindig levágják és az is pénzbe kerül.

Eddig napi 25-30 tojásból 1-2 marad reggelre Heti 4-5-6 napot fosztogatnak.

Már két kutyámat lemérgezték nem hozok több kutyát.

A rendőrég nem tud/akar csinálni semmit. Széttárják a kezüket és azt mondják vágjam le a tyúkokat míg megvannak.

Úgy gondoltam hogy a konyha ablakból pont rálátok a kertfarra, és ha megjönnek a tolvajok fejbe lövöm légpuskával!

Ennek mi lehet a következménye rám nézve ?


2013. máj. 28. 11:05
1 2
 11/16 doboszoli ***** válasza:
100%

A szöges deszka kipróbálva, és jelentem: működik!

A festékes, (fáradt olajos, förtelmes büdös folyadékkal töltött) lufi nagy találmány, gratulálok hozzá.

A nagyobb baj az, hogy ezt nekünk kell kitalálni, pedig a "két hét" már jócskán eltelt, és ez bőven beleférne a "rendet tevés" fogalmába.

2013. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én a tojások mérgezését javaslom. Ha elfogynak a tolvajok, nem lesz kitől megkérdezni, honnan szerezték be a mérgezett tojást. Ennyi.
2013. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak, a fejbelövés légpuskával akár halálos is lehet, "


Olyan légpuskát még nem gyártottak ami fejlövés esetén halálos lenne. Még a .22 -es lőporosnál sem gyakori a halál ha ólommaggal szerelik. Légpuskánál meg még ha acélt használnál sem lenne az.

2013. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, ha esetleg pont halántékon találná okozhat halálos sérülést, de nyilván ez függ a légpuska fajtájától, és a távolságtól is. (szerintem "hegyes tölténnyel" halántékon lőnek 10mről az lehet halálos, de ehhez nem értek)
2013. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Neuhauser László ***** válasza:

És ha teszem azt, nem fejbe, hanem mondjuk lábon lőném légfegyverrel?

Akkor kimászni se nagyon tud, és a rendőrség el tudja kapni, ha kihívom őket


Vagy ez nem jó 5-let?

2013. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Természetesen azért is lecsukhatnak, kaphatsz felfüggesztett szabadságvesztést is ha nem magyaráznak bele rasszista szándékot meg hasonló dolgokat amik ilyenkor "szokás". Nem tudom, hogy 8 napon túl vagy 8napon belül gyógyuló sérülést okozna a légpuska (e szerint 3 illetve 2 évig terjedő szabadságvesztés szabható ki) Egy jó ügyvédre tegyél félre, ha ilyenen töröd a fejed.


De ott látom az érem másik oldalát, hogyha életszerűen elképzelem a szituációt, a "megélhetésibűnöző" ott kotorászik a sötétben te meglövöd valószínüleg elmenekül, utólag nem hiszem, hogy szólna a rendőrségnek, illetve Te eltünteted (ismeretlen baráthoz stb) a légpuskádat, "neked ilyen nincs is" címszó alatt, feleséged/élettársad/gyereked/szülőd tanusítja, hogy aludtál egész este, végülis megúszható.

2013. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!