Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha felmondom az állandó...

Ha felmondom az állandó lakcímemet Magyarországon? Akkor (a többit lent! )

Figyelt kérdés

Ha felmondom az állandó lakcímemet Magyarországon, és külföldön dolgozom bejelentett munkahelyen.Akkor a kormány kötelezhet engem a kettős adózásra?


Hallottam hogy Orbánék most ezt találták ki állítólag:


[link]



2013. máj. 28. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen kötelezhet.
2013. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még várjál az otthoni lakcím felmondással. Lehet, hogy tervezgetik, de szerintem nem életképes az ötlet és biztos nagy felzúdulást kelt. Most én is kivárok, aztán ha tényleg beváltják és nem meszeli el az EU ezt a a hülyeséget, akkor majd kijelentkezek otthon, és családban lévő lakcímkártyákat csokorba kötöm és úgy nyújtom át.
2013. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így teszek, menjenek ezek a fa**omba már.Mit képzelnek magukról.Ellehetetlenítik az embert a saját hazájában, aztán meg itt is ahova menekülni kényszerültünk?Nevetséges.Nekem nem hiányzik az állandó lakcím.Ha ez ezzel jár akkor lemondatom és kész!!
2013. máj. 28. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező kire szavaztál?
2013. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én, ha hiszed, ha nem senkire.Miért?Gondolod hogy én erre a söpredék pártra szavaztam volna? :D
2013. máj. 28. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit számít az, hogy kire szavazott???
2013. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért fontos ez most a kérdést illetően.
2013. máj. 28. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok orbán-párti (bár ilyenkor sajnos mindig automatikusan hozzá kell tennem, hogy komcsi meg bajani- meg gyurcsány-párti sem), de azért egy ilyen világvégén, lassan másfél évvel ezelőtt megjelent cikkel előjönni kicsit demagógnak tűnik...
2013. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megnyugtatlak, nem demagógnak szántam.

Csupán én is kint élek, szeretnék tisztába lenni a dolgokkal.Nem akarom, hogy ez a mocskos kormány még itt is elérjen a ragacsos, ocsmány kezével.Ahol már végre megnyugodtam és biztonságban érzem magam a kilátástalanság elől ami otthon nyomorítja az embereket!

Csak tudni szeretném hogy ez a rohadt pénzéhes kormány mire készül és van-e valóságalapja.

2013. máj. 28. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!