Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Amikor a TASZ és a Helsinki...

Amikor a TASZ és a Helsinki Bizottság a munkások meg a trafikmutyi áldozatait védi, akkor miért nem gyűlölitek őket?

Figyelt kérdés

Mert amikor a nektek nem tetsző kisebbségeket védik, akkor utolsó liberzsigányoknak hordjátok el őket, amikor a "jó" oldalon állnak, akkor meg nagy a csend.


Talán mégse minden olyan fekete-fehér, ahogy ti szeretnétek hinni?



2013. jún. 5. 23:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%

A TASZ "munkássága" 95 százalékban a roma (többletjog) védelem.


1-2 alkalommal mutogathatja magát a TASZ ,hogy "na nem ám csak cigányvédők vagyunk" de attól azok maradnak.


Ennél jóval többet kell mutatnia TASZ-nak.

2013. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hát ha csak a kurucról meg a barikádról informálódsz, akkor persze, csak romavédők.


De még a felháborító Adj gázt!-os marhák mellett is felszólaltak, mert a betiltás nem volt jogállamhoz méltó.


A honlapjukon pedig tájékozódhatsz, hogy milyen pereket indítanak, HÖK-ös csalások, ingatlanfoglalások, rendőri túlkapások, adatközlés megtagadása, NFÜ offshoremutyi, hogy csak a legaktuálisabbakból pár nem romásat említsek.


[link]

2013. jún. 6. 00:51
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem háborított fel az adj gázt nevű vonulás, ellenben a sok semmirekellő taszos és társaitól kinyílik a bicska a zsebemben. Csak a társadalmi ellentétet mélyítik, és szítják a tüzet.
2013. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Miért is? Mert próbálják az európai és nemzetközi jogrendszer alapjait fenttartani pártszimpátia nélkül jobbra és balra is?


Elhiszem én, hogy Orbánisztánban ez sértő dolog, ott a remek példa Türkménbasi, nála aztán nem lett volna ilyen szarakodás!

2013. jún. 6. 02:21
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

"Engem nem háborított fel az adj gázt nevű vonulás, "


Tehát egy jogvédő szervezet jogvédő tevékenysége bicskanyitogató feszültségkeltés, egy szélsőjobbos bagázs öncélú provokációja viszont teljesen rendben van.


Amúgy itt a TASZ véleménye az Adj gáztról:

[link]

Nyilván nem támogatják a rendezvényt, de jóérzésű embertől ez nem is várható el. De a kormányzati beavatkozást a rendezvénybe sokkal nagyobb gondnak érzik. Nekik még ilyenkor is fontos a jogállam.

2013. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%

"Tehát egy jogvédő szervezet jogvédő tevékenysége bicskanyitogató feszültségkeltés, egy szélsőjobbos bagázs öncélú provokációja viszont teljesen rendben van."


A TASZ szeret provokálni és társadalmi ellentéteket szítani , ez tény.


Főleg amikor ajvékolnak az iskolai szegregáció miatta , ami szükséges.

2013. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
A TASZ egy szélsőliberális gittegylet, csak liberális dolgokat támogat és ajnároz (cigánybűnözők mentegetése és a dologtalan cigányok pénzügyi támogatása, zsidókkal kapcsolatos jajongás, buzeránsok pátyolgatása, talán még a drogozásért is kiálltak), az amúgy felháborító trafikügyet is csak azért kapták fel, mert liberális oldalról így bele tudnak rúgni a Fideszbe.
2013. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"A TASZ egy szélsőliberális gittegylet, csak liberális dolgokat támogat és ajnároz (cigánybűnözők mentegetése és a dologtalan cigányok pénzügyi támogatása, zsidókkal kapcsolatos jajongás, buzeránsok pátyolgatása, talán még a drogozásért is kiálltak), az amúgy felháborító trafikügyet is csak azért kapták fel, mert liberális oldalról így bele tudnak rúgni a Fideszbe."



Gondolom az első válaszra küldött linket megnyitni meg úgy általában a kurucinfón kívül máshonnan tájékozódni nem sikerült. Az elmúlt 30 napban indított pereik 90%-nak semmi köze az általad liberálisnak nevezett ügyekkel. Mondjuk az adatok közzététele meg a rendőri túlkapások leleplezése igazból az ám, de titkon tudom, hogy te mocsokbzicigányokra gondoltál.

2013. jún. 6. 12:10
 9/23 anonim ***** válasza:
24%

A TASZ és a Helsinki bizottság nemzetbiztonsági kockázat ,ügynökként kellene őket kezelni.


Különben is , külföldről pénzelik őket.

2013. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Baszk1, ti hülyébbek vagytok, mint gondoltam. Valami érvet vagy tényeket tudnátok mondani arra, hogy miért kell utálni őket?


Mert az, hogy 90%-ban a liberális értékeket (=homocigánydókat) védik számszerűen nem igaz. Nagyon nem igaz. K_rva könnyen megnézhető, hogy milyen ügyeik vannak. Egyszer már beírtam, de itt van újra: [link]


Mondjuk az önkormányzati, egyetemi, rendőrségi mutyik nyilván nem kerülnek a kurutty címoldalára, értem én, de ettől még ezek teszik ki a munkájuk nagyobb részét. Ugyanúgy, ahogy lehet azt mondani az égre, hogy piros, de ettől még nem lesz az.

2013. jún. 6. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!