Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország miért nem teheti...

Magyarország miért nem teheti ezt a civil szervezetekkel?

Figyelt kérdés

Azt amit Oroszország.


Én félig orosz vagyok ,Oroszországban közel nincs akkora diktatúra ,mint sok magyar hiszi.


Vannak ott is ezek a civil szervezetek , amelyek külföldről vannak finanszírozva.Nagyjából éppen olyanok , mint itt a Tasz , magyar helsinki bizottság , amnesty international , hasonló szélsőségek.

Ezeket a szervezeteket , nemzetbiztonsági kockázatként , ügynökként kezelik Oroszországban és nagymértékben korlátozzák őket.

Ami szerintem nagyon jó dolog , mert az ilyen szervezetek a társadalomra rossz hatással vannak és szélsőséges , liberális eszméket terjesztenek.



2013. jún. 2. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Tudod, az ilyen szervezetek mindenhol a kisebbségeket védik. A romániai Amnesty például a magyar kisebbséget is, csak ott is liberális szennyként tekintenek emiatt rá.


Amúgy ahol az állam maga a maffia, de még az egyház is része annak; és ahol egy 140%-al megválasztott ember komrányfő marad, az igenis diktatúra. Civil szervezeteket, jogvédő szervezeteket csak a diktatúrák tiltanak be. Oroszország diktatúra, normális ember és állam nem vesz róla példát.

2013. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Talán Oroszországban tényleg nincs akkora diktatúra, de a civil szervezetek korlátozása NEM demokratikus tempó, értve?
2013. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Ha ennyire álom Oroszország miért nem mész oda vissza? Elvégre többet lehet keresni a nagyvárosokban és a nők is jobbak.


Elvégre a szocsi olimpia 50mrd-s keretéből csak 35-t loptak el korrupciós pénzek gyanánt, Dagesztánban meg környékén meg csak kvázi életveszély a létezés. A szibériai, észak-koreaiakkal megtöltött kvázi munkatáborokról nem is beszélve.


Álomvilág ez a Rosszija! (amíg azt mondod, amit a hatalom szeretne)

2013. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy mi a bajod a "liberális eszmékkel"?
2013. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Amúgy mi a bajod a "liberális eszmékkel"?"


Ellent mondanak a nemzeti érdekeknek.

Hamarabb lesz miattuk demográfiai összeomlás ,az emberek erkölcstelenné válnak és az értékrendjük nagyon eltorzul.

2013. jún. 2. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Demokrácia nem létezik, legalábbis olyan, ahogy azt a könyvekben írják. Ahová eljutott a római jog, amit én több helyen hibásnak tartok, és arra építkeztek az évszázadok alatt, ott meglepődnek az emberek, ha olyan állapotok uralkodnak a portájukon, mint a mi kis, de annál inkább kedvesebb hazánkban. Az oroszok és még pár szláv nép ezt nem ismerte, így nekik nem okoz gondot újra és újra megválasztani ugyanazt az embert éveken át, aki megjegyzem remek munkát végez. Oroszországban az oroszoknak jó, a többieket ugyan nem szarják le, de nem a kisebbség ügyes-bajos dolgaié a prioritás ellenben Magyarisztánnal, ahol a magyar csak másodhegedűs lehet.

Igen, ha tehetném elhúznék innen, például Oroszföldre. Ott, ha betartod a rád vonatkozó törvényeket jó sorod lesz, persze náluk is vannak radikálisok, akik szerint mindenki, akinek nincs medve tetoválva a homlokára és nem folyik vodka az ereiben az takarodjon el innen. És mi a helyzet nálunk? A kisebbségiekhez idomulnak a törvények, nem pedig fordítva, ahogyan annak lennie kéne. Ne nevezzetek hazaárulónak, én szeretem az országomat annak ellenére, hogy Ő már nem viszonozza ezt, hála a kedves vezetőinek, akik szerint az én dolgom az, hogy fogjam be a pofán és kapáljak egész nap, máshoz úgysem értek.

Ezzel az egésszel a liberalizmus árny oldalára próbálok rámutatni, ami végett nem tehetjük azt a szervezetekkel, mint a ruszkik.

2013. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt hiszem, te nem tudod, mi az a liberalizmus.
2013. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A liberalizmus egy fontos és értékes eszme, de mint minden fontos és értékes eszmének, úgy ennek is vannak szélsőségei. Ilyenek például az említett szervezetek.
2013. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

A diktatúrának éppen az a jellemzője, hogy korlátozza polgárai szabadságát. Ez a szabadság az, amiről a liberalizmus, liberális demokrácia és jogállamiság szól.


Ha fontos civil szervezetek, amelyek a normális liberális demokrácia és jogállamiság, valamint egyáltalán a kultúra külföldi anyagi támogatást is tudnak szerezni a belföldi források mellett, annak nagyon kell örülni.


A liberális nézetek lényege éppen az, hogy sohasem szélsőségesek és mindig a társadalom legteljesebb körének a szabadságát védelmezik.


A külföldiekben ellenséget látni beteges és az egész társadalomra veszélyes gondolkodásmód. Az emberiség jövője és békéje ugyanis éppen a nemzetközi összefogásban és a határok lebontásában van.

2015. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!