Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Te mennyi összegnél tennél...

Te mennyi összegnél tennél feljelentést, ha észrevennéd, hogy "ismeretlen tettes" ellopta a pénzed?

Figyelt kérdés

Sokan nem tesznek feljelentést,ha csak kicsi összeget lopnának el tőle.

Tőlem 6 ezret loptak,szerintetek tegyek feljelentést?



2013. jún. 13. 21:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én végül arra döntöttem,hogy nem teszek feljelentést 6 ezer miatt.

Más lenne a helyzet,ha sok pénzt loptak volna ki,vagy ,ha az irataim is elvitte volna.

De én ennyiért most nem ugrálok a rendőrségre,sok ismerős is mondta,hogy kis összegért nem érdemes.

2013. jún. 14. 15:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem is igazán attól függ, hogy mennyi pénz volt (nagyon sokat úgyse hordok egyszerre magammal), hanem hogy mennyi esélyem van visszaszerezni. Ha pl. úgy érkezem haza, hogy nincs meg, akkor kereszt. De ha tudom, hogy csak akkor lophatták el, amikor pl. leszálltam a buszról, hátha a pályaudvar be volt kamerázva, akkor esetleg.
2013. jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem anyám lopott 25000 Ft-ot a pénztárcámból... persze tagad, de már többször lopott. Nem csak tőlem. Lehet pampogni, hogy "De hát hogy képzeled, hogy feljelented édesanyád?", de amennyit ártott már, ez csak hab a tortán...
2016. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!