Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy "ember" Facebookon...

Fastresponse kérdése:

Ha egy "ember" Facebookon szerkesztett (biztos, hogy kamú a kép) egy olyan képet amin vissza ír neki egy külföldi világsztár és én jelentem a képet és eljut az illetékeshez akkor lehet neki probléma?

Figyelt kérdés
Utálom azt a Sz*rházit azért kérdezem,mert akkor jelentem.

2013. jún. 22. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem sose volt ilyen problémám. A közösségi oldalakon a barátaim vannak bejelölve ismerősként, akit meg utálok, az eleve nincs fent nekem, és nem is nézegetem az adatlapját, mert mi a fenéért tenném? Nem is értem, mának ez mért jó, ha azzal idegesíti magát, hogy olyan embereket nézeget, akiket utál.
2013. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy ismerősöm? Az egyik ismerősöm meg van jelölve rajta és onnan láttam. Amúgy tegezhetsz. 18/F
2013. jún. 22. 08:36
 3/9 anonim válasza:
Hülyeség. Törödj a magad dolgával!
2013. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

zagyva, amit írtál, ne is haragudj


facebookon ilyesmivel foglalkozni, szánalmas óvodás stílus

2013. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek az előttem szólókkal.


1. Értelmesebb dogokra fordítsd az idődet. Például egy nyelvtankönyv. Vagy csináld meg a házidat, mert e stílust és gondolkodásmódot látva szerintem épphogy középiskolás lehetsz.

2. Ha jelented, sok minden nem fog történni. Sokan kell jelenteni ahhoz, hogy valami érdemleges történjen.

3. Ha utálod, tiltsd le.

2013. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha helyesírási hiba van a szövegeimben tudom,hogy a magyar embert nagyon idegesiti ha ilyet lát de csak 4éve élünk Magyarországon és még van csiszolni való a Nyelv tudásomon. De igyekszünk. Amúgy ige. Kozep
2013. jún. 23. 19:45
 7/9 A kérdező kommentje:
*Igen középiskolás vagyok.
2013. jún. 23. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy ez olyan szinten kimerítené a rágalmazás vagy a becsületsértés fogalmát, hogy akár a Facebook vagy a rendőrök foglalkoznának vele, mert elég piti dolog. Kb. millió fiatal csinál ilyesmit azért a világ körül, hogy menőbb legyen a többiek szemében, és a sztárok is tudják... vannak sokkal durvább rajongóik is, az ilyeneket hagyják kb. a fenébe. Szóval a végén max. téged röhögnek ki, hogy ilyen piti dolgon rugózol.
2013. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2013. jún. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!