Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen formában érdemes a...

Milyen formában érdemes a Fogyasztóvédelmi Hatóságnál bejelenteni, hogy azt komolyan is vegyék?

Figyelt kérdés
Volt szerencsém egy étterembe dolgoznom, ahol elég érdekes visszaéléseket tapasztaltam. A vendégek sokszor nem is azt kapták az asztalukhoz, amit rendeltek. Például borjúpaprikás helyett tejszínszósszal felöntött marhapörköltöt kaptak. A gulyásleves vegetás vizzel felöntött marhapörkölt volt. A húsleves leveskockából készült. És még lehetne sorolni. Szóval ha ilyeneket tapasztaltam, érdemes bejelentést tennem?
2009. okt. 14. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írásos formában.

Bejelenteni mindig érdemes, mert tenni valamit csak akkor képesek, ha tudnak a problémáról.

2009. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Majd meglátod, xarnak azok mindenre .... majd kapsz egy uidvarias levelet vagy 25 jogszabályra hivatkozva, hogy az ügy nem rájuk tartozik,... valami őrület, képesek megindokolni mindent, csak nehogy meg kelljen mozdulni,. Már 3 ügyem is volt, egyszer még hazudtak is hatalmasat.
2009. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vársz ilyen gazdasági helyzetben csoda hogy nem konzervkaját raktak eléjük felmelegítve kicsinosítva egy kis dekorral nekem már olyanhoz is volt szerencsém! :P
2009. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!