Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által felajánlott munkalehetőség, hogy is van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár hete megigényeltem a Foglalkozást Helyettesítő Támogatást (22.800ft) és akkor mondták ,hogy ha valami munkát fel tud ajánlani a munkaügyi központ, akkor köteles vagyok elfogadni, mert ha nem akkor 1 évig nem kapok pénzt tőlük.

Most jött is 1 levél 1 munkáról, aminek a hátulján van ,hogy a foglalkoztató tölti ki, és a következők:

Alkalmazom

Bér, havi bruttó

Nem alkalmazom, mert -beltelt az állás - egyéb ok

Munkavállaló nem fogadja el az állást, mert: -a felkínált (havi, átlagos) bruttó bér .... ft - egyéb ok.

Akkor ezek szerint ha keveslem a fizetést akkor vissza utasíthatom az állást? Vagy ha van rá egyéb okom? De akkor törölnek a rendszerből?


2013. júl. 22. 12:27
1 2
 11/15 verde ***** válasza:
56%

Örülünk, hogy +1 munkakerülő csalót kell eltartanunk.

Bízom benne, hogy előbb utóbb pofára esel, addig is legyen boldog az a kis szánalmas életed, a huszonkétezernyócszáz forinttal.

2013. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves ve.. nem: Kedvetlen verde, ismered a helyzetet? mert lehet, hogy egy 40kg 150 cm-es nő a kérdező és kapott egy vasöntödei állásajánlatot. Vagy egy gyártósoros, szalagmenti 12 ó állással járó két műszakost.
2013. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 verde ***** válasza:
Te ismered a helyzetet? Igen, igazad lehet, a vasöntödébe 40kg-os lányok szoktak dolgozni, meg a szénbányába is. Nagyon sokan örülnének a szalag melletti munkának is, de persze jobb otthon tespedni, és várni a segííílyt...
2013. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%

"13 Te ismered a helyzetet?"

A mai munkaügyi, álláskeresési helyzetet, a lehetőségeket - sajnos, igen. És az nagyon rossz. A kérdező konkrét helyzetét, vágyait és szándékait nem ismerem, ezért a kérdésre szorítkozva próbálok segíteni és nem letámadni, hogy csalószarállat. Lehet, hogy az, de lehet, hogy nem, nem tisztem ezt a távolból eldönteni és vádat emelni.

Mert a segítés mikéntje is rám jellemző, nem a kérdezőre, ebből is engem ismernek meg jobban, nem a kérdezőt..

2013. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tomi90 ***** válasza:
22800ft-ból élsz és nem akarsz dolgozni mert kevesled a pénzt? Ennél csak több. És nem éreznéd egy darab haszontalan sz*rnak magad... Én bármilyen munkának örülnék :( De sehova se vesznek fel :(
2013. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!