Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most akkor ismét szabadon...

Most akkor ismét szabadon nácizható a Jobbik?

Figyelt kérdés

[link]

Vajon mért kellett lemondania? Valóban létezik egy háttérben megbúvó hatalom, aminek a Jobbik párt ennyire szúrja a szemét hogy már a bíróság ügyeit is befolyásolni tudják?



2013. júl. 27. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

"létezik egy háttérben megbúvó hatalom, aminek a Jobbik párt ennyire szúrja a szemét "


Igen, létezik. Úgy hívják, hogy józan emberi értelem.

2013. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"józan emberi értelem"

Ja persze, az emberi értelem, dübörög a gazdaságunk, irigylésre méltó helyzetben vagyunk mert értelmes vezetőink voltak eddig is... Hát persze, erre nem gondoltam...

2013. júl. 27. 11:18
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem szeretek egyes élősködő magyarországi fajokat, de a Jobbik egy blőd párt, rosszabb mint a fidesz.
2013. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Majd miután adunk nekik is esélyt, és nem vezetik jól az országot akkor kijelenthetjük hogy blőd.

Jelen esetben viszont az van hogy az MSZP csúnyán leszerepelt, és a Fidesz jelenleg és a közelmúltban is elkezdte tömni a zsebét.

Tiszta vezetést akarok, olyat ahol nem a mutyizás van hanem fejlődés. Azokban a községekben ahol jobbikos polgármester a vezető ott rend van és fejlődés. Országos szinten is jó lenne már egy ilyen.

2013. júl. 27. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

"Ja persze, az emberi értelem, dübörög a gazdaságunk, irigylésre méltó helyzetben vagyunk mert értelmes vezetőink voltak eddig is... Hát persze, erre nem gondoltam..."


Józan emberi értelem: azokra vonatkozik, akik átlátnak a "frappáns", mindent leegyszerűsítő lózungokon, és képesek a nemzeti érzelmeken felülemelkedve gondolkodni. Ahol a GDP csökken vagy stagnál, a munkanélküliség emelkedik, és százezrek szinte menekülnek az országból, ott valami nagyon nem stimmel. Eközben a média reggeltől-estig szajkózza, hogy gazdasági csoda szemtanúi vagyunk, a kormány zseniális intézkedéseket hoz és minket irigyel az egész világ. Ha a Jobbik lenne kormányon, ugyanez menne, csak még bőszebb propagandával, az EU-tól és általában az európai világtól még inkább távolodva, Kazahsztán, Belorusszia Azerbajdzsán, Irán és mindenféle kulturális "mintaországok" irányába, és még rosszabb gazdasági mutatókkal...

2013. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

"Majd miután adunk nekik is esélyt, és nem vezetik jól az országot akkor kijelenthetjük hogy blőd. "


A józan észhez még az is hozzátartozik, hogy ha egyszer egy orvosság nem használt, sőt, rosszul lettem tőle, akkor nem veszem meg még új néven, és másik patikában sem. A tartalom ugyanaz.

2013. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Inkább legyünk olyan, mint Oroszország vagy Azerbajdzsán , minthogy egy Cigányország legyen ebből az országból.


Az nyugat-európai államok öngyilkos politikát folytatnak.

40 év múlva nem is fognak már létezni.

Ha Magyarország így folytatja akkor elpusztul ,ahogy a többi.


Én pedig nem akarom a gyermekeimet majd egy olyan országban nevelni ahol terror az életük az előző generációk hülyeségei miatt.

2013. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Egy kérdés miért mondja az összes Jobbikos, de kivétel nélkül mindenkitől ezt olvasom itt bár most már megláttam a kérdező nevét is, de hogy "az MSZP (már) csúnyán leszerepelt" ezt mindig küldik kivétel nélkül..de mind1 engem nem zavar a Jobbik amíg nincsenek hatalmon, ha az megtörténne akkor futás fiúk.
2013. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
"nem zavar a Jobbik amíg nincsenek hatalmon, ha az megtörténne akkor futás fiúk" - úgy van fussál te gyökér, de úgy is alkapunk!
2013. júl. 27. 15:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
azt még csodálkoztok .p mondom magyarként is félnék itt a példa, hogy lenne miért
2013. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!