Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vona Gábor, a Jobbik elnöke...

Vona Gábor, a Jobbik elnöke fölháborodott amiért igazoltatták! Szerinted jogosan?

Figyelt kérdés

A rendőrök pár napja megállították Vona Gábor kocsiját és igazoltatták. Mikor kiderült hogy országgyűlési képviselő, sűrű elnézések kíséretében elengedték de Vona követelte hogy mondják meg, mi jogon állították meg!

Szerinted ha a Jobbik szerint az országban a rend a legfontosabb és hogy a bűnözőket sűrű igazoltatások segítségével is elkapják akkor jogos hogy felháborodik amiért őt is igazoltatták?



2012. okt. 19. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Szégyen,ciki.

Az az ember nagyobb jogú mint a rendőrök.

Meg kéne tanulni,hogy a rendőröknél is van nagyobb rangú ember mint pl én is néha.

Mikor ki vagyok ingbe öltözve és úgy sétálok mondjuk az állomáson akkor nagyobb rangú vagyok egy jard-nál és olyankor engem nem igazoltathat.

2012. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Azért volt felakadva, mert szándékosan rá utaztak, nem véletlen volt, h több kocsival állították meg.

Ez ilyen kis fejen koppintás volt, ha már mást nem tudnak.

Érdekes mód az nincs benne a tv-ben, amit a romák műveltek utána a pályaudvarokon meg h petárdát dobtak a Jobbikosokra.

2012. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

#2


Ahgy az is kimaradt amikor a divatnácik rátámadtak az orkokra. A fityisz próbálja úgy beállítani mintha rend és béke lenne közben a divat nácik meg az orkok folyamat ölik egymást. Nem mintha ez ellenemre lenne. Írtsák ki egymást. Ez lenne a megoldás az ország problémáira. A két legsemmirekellőbb csoport végre eltűnne.

2012. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Azért volt felakadva, mert szándékosan rá utaztak, nem véletlen volt, h több kocsival állították meg. "


Tehát úgy gondolod hogy van különbség a között hogy:


1. Vona Gábort megállítják a rendőrök, elkérik az iratait, továbbengedik ha minden rendben van. És...


2. Engem megállít a rendőr, elkérik az irataimat, továbbengednek ha minden rendben van.


Vagy úgy is feltehetném a kérdést:


1. 1 rendőr állít meg és csinálja végig az igazoltatás.


2. 6 rendőr és 2 kocsi áll még a háttérben és pontosan ugyan azt csinálják végig.



Sajnálom de még mindig nem értem mi volt az igazoltatásban a felháborító!

És ha 5 évben egyszer megállítják az miért ekkora szörnyű tett!


És ha cigányok lettek volna a kocsiban és ugyan így megállítják akkor az is zaklatás lenne?

2012. okt. 19. 17:49
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt jogos a fölháborodása! Abban a szituban minden kocsit megállíthattak volna! Vona éppen olyan állampolgár, mint mindenki más.
2012. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bumbi02 ***** válasza:
71%

Megsértődött hogy nem ismerték meg, hogy kicsoda.


Amúgy semmi oka nem volt felháborodni. A rendőrnek joga van megállítani az autókat igazoltatás céljából.

2012. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha pedig nem igazoltatják, akkor pedig azért lenne felháborodva, mert kivételeznek a politikusokkal.
2012. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Én is feltettem ezt a kérdést gyakorin, de a moderátorok elég hamar moderálták is. Hivatkozva hogy szabálysértő. Átolvastam párszor, és fogalmam sincs hol szeg szabályt.


A probléma ott van, hogy a kocsit úgy állították meg, hogy tudták ki ül benne, és még a rendőr megkérdezte, hogy milyen indokkal állítsák meg, erre se kapott választ a felettesétől, csak megállította.


Az hogy igazoltatták azzal gond nincs, a problem csak ott van, hogy semmi okuk nem volt rá, csak pislogott a rendőr a kamerába.


Amúgy meg vigyázz, nehogy a Fideszpárti moderátorok ezt a témát is moderálják. Még a végén Orbán itt is elvegyül.

2012. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza, nem azzal volt a baj hogy igazoltatták (sajnos sokaknak ennyi esik le - ők nyilván türelmetlenek voltak és kiálltak abból a sorból ahol az észt osztották) hanem így próbálták demonstrálni a hatalmukat a Jobbik-Vona (Magyarország) ellenesek, de be kell látni ez azért kevés lesz :)
2012. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem aki rendpárti vezető vagy akár csak kicsit rendet szeretne az országban az nem háborodik fel ha elkérik az iratait!


Tőlem is kérték már el és nem kértem ki magamnak hogy miért kérik el az utcán az irataimat!


Annó 2 éve egy illető nagy patáliát csapott mert a Váci utcán éjszaka megállították és az iratait kérték. Akkor Vona azt mondta hogy a rendhez az szükséges hogy a rendőr anélkül igazoltathasson hogy állandóan magyarázkodnia kéne hogy miért teszi!


Hisz a statisztikák is bizonyítják hogy spontán igazoltatásokkal százával kapják el a bűnözőket!!!


Vona akkor most be akarja tíltani az igazoltatást és csak akkor lehetne ha olyan okuk van rá a rendőröknek ami életbevágó???


A vicc az hogyha más pártvezetővel történik meg ez akkor Vona lett volna az első aki lehordja hogy ugyan miért háborodik fől!!


Vona is olyan mint Orbán meg a többi fideszes! Egészen addig rendpárti amíg nem lesz ő is részese! mert akkor hirtelen olyan szélsőséges anarhista nézetű lesz mint senki más!!


Ugyanis a liberalizmus alapján semmi kifogása nem lehet az ellenőrzéssel szemben! Ezek szerint a szélsőjobb viszont betiltaná az igazoltatást!!

2012. nov. 16. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!