Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Becsaptak? Kerhetek karteritest?

Becsaptak? Kerhetek karteritest?

Figyelt kérdés
A upc-t megszerettem volna szuntetni kb.fel eve,erre a holgy kozli hogy 2ev husegnyilatkozattal kotottuk.Meglepodtunk,mert anelkul akartuk. Emiatt fizettuk tovabb,es most kiderult hogy nincs huseg ra,a beszelgetesrol hangfelvetel keszult.
2013. aug. 13. 17:53
 1/3 tetro ***** válasza:
53%
nem tudom a hangfelvételt kiadják-e nektek. ráadásul az hogy nem ismered a szerződést, amit aláírsz, az nem ment fel a hülyeség alól.
2013. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem olvastam el a szerzodest.A ferjem megrendelte a szolgaltatast,amikor jott a szerelo en alairtam. Elotte megbeszeltuk hogy nem kell husegido. Ezert is lepodtunk meg mikor kozolte a holgy hogy husegidos.
2013. aug. 15. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:

kötelesek a hangfelvételt kiadni neked!

mellesleg polgári perben fel is használhatod. csak mert ha jól értem, azért mégis súlya van az ügynek h 24 hóra vagy-e lekötbe átba..ásból vagy amúgy nem lennél, és azért erre az időszakra vetítve ez nyilván nagy költség már.


Úgyh én a helyedben ÍRÁSBAN kérném először az ügy rendezését, panasztételt (hivatkozva a hangfelvételre), ha ez így nem megy, akkor szintén ÍRÁSBAN kérd ki a hangfelvételt, és közöld, hogy így akkor ez szted megtévesztés, félrevezetés volt, és polgári pert akarsz indítani.

Kötelesek rá válaszolni, és sztem nem akarnak ők pereskedni, inkább beállítják úgy, ahogy kéred (volt már pár ilyen ügyem).

2013. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!