Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogászok? Lenne esélyem?...

Jogászok? Lenne esélyem? (Nyereményjáték. )

Figyelt kérdés

Gyakran kapok olyan levelet, hogy gratulálnak, hogy nyertem! De pár klikkelgetés után kiderül, hogy emeltdíjas sms-re való feliratkozás után esetleg (kis eséllyel) nyerhetek valamit.

Na de először azt írták, hogy nyertem! Jó ügyvéddel ki lehet belőlük préselni a nyereményt?


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2013. aug. 23. 13:03
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. aug. 23. 13:04
 2/10 A kérdező kommentje:
ttp://kepfeltoltes.hu/view/130823/level_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2013. aug. 23. 13:05
 3/10 A kérdező kommentje:
2013. aug. 23. 13:06
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom beilleszteni azt a képet! :( Lényeg az, hogy azt hirdeti, hogy nyertem.

Na de utána a www.ajandekkosar.com weboldalra irányít, ahol kiderül, hogy nem is nyertem, csak nyerhetek.

Eszem ágában sincs perelni, pedig megérdemelnék, csak örülnék, ha végre valaki az orrukra koppintani!

2013. aug. 23. 13:08
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 23. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
mielőtt perre mész nézd meg, hogy magyar székhelyű e a cég.
2013. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezért perelni. Eleve a felvetés is baromság. Pereld be a szerencsejáték zrt-t mert nem nyerted meg az ötöslottót... Egyébként pedig ezek az e-mailek reklámként funkcionálnak, lényegük a figyelemfelkeltés. Azzal, hogy ráklikkelsz te magad akarsz játszani, vagyis elfogadod a szerencsejáték feltételeit. Nincs miért perelni.
2013. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Szerencsejáék Zrt sohasem írja azt, hogy nyertem, amikor nem is; ők meg eleve azzal kezdik, hogy nyertem. Amúgy meg köze 20 éve emlékszem már arra, hogy a fogyvédők büntettek meg már céget azért, mert kamu nyertest hirdettek, holott még nem is történt meg a sorsolás.
2013. aug. 25. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, ez itt reklám. Egyébként nyugodt szívvel pereld be őket, a te időd, pénzed, akaratod. Hajrá!
2013. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!