Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ártatlanul szembesítés meghurc...

Ártatlanul szembesítés meghurcolás. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Na szóval. A lényeg 2013 májusában bent voltam a városba

megismerkedtem egy lánnyal reginának hívják de viszont elötte olyan életem volt

hogy telibe ....-tam a nők nevét hogy mit csinálnak kik ők csak legyenek meg.

ez azért volt mert elötte 2 év 2 hónapos kapcsoltam volt és aztán egy 7 hónapos 16 éves

koromtól 19 éves koromig folyamatosan kapcsolatba voltam és tönkre tettek..

Tudom elég nagy szemét voltam de ez van. Már megbántam hogy így viselkedtem a nőkkel.

Na mind1. A lényege hogy megismerkedtem ezzel a lányal természetesen nem érdekelt a dolog

hogy vezetéknév stb... semmi elérhetőség. Megbeszéltem vele egy késöbbi találkozót

Egy játszótéren na szóval de arrol a játszótérröl semmit nem tudtam csak úgy naggyábol hogy hol van

És találkoztam közben 3 emberrel az egyikük a másod unoka tesóm

AKi 2 haverjával volt.

A lényege a játszótér környékén mert elkisértek mert csak bent voltak a városba és unatkoztak

(Én így hittem) Na igen most jön a lényeg hogy megláttam egy 13 éves kissrácot akit

gondoltam hogy itt lakik mert a bérházaknál jött ki oda siettem és megkérdeztem hogy

szia bocsi te itt laksz ugye? válaszolt hogy persze igen mond.

mondtam neki hogy egy játszóteret keresek vagy valami hasonlót de mire befejeztem a mondatomat

már a hátam mögött álltak 3 an és az egyik egy késsel a gyereket megölelte és azt mondta

hogy kérem a telefonodat és a pénzedet én ezzel az erővel hátra fordultam és hátra mentem legalább

6 métert besokkaltam megijedtem. nem tudtam mi tévő legyen mondtam egy ilyet hogy

Haggyátok már a fa...omba. De senki nem figyelt rám. A Kisscárot lehuzták és

üvöltik hogy futás nem tudtam mi tévő legyek elekzdtem furni de cska kb 3 méterten velük és le is váltam

mentem haza inkább. A vonat állomásra és 15 perc mulva már otthon is voltam

De ezután rá másfél hétre már nem bírtam magamba tartani és szoltam az egyik rendőr ismerősömnek

hogy mit láttam és szeretném is ha bejelentenék.

Be is lett jelentve mivel féltettem a testi épségemet ezért érthető volt ohgy

nehezn adtam ki ezt... és névtelenül lett beadva a füles.

De mondtam hogy ha úgy alakulna az ügy bárkviel válalok szembesítést bármit

Meg már mondtam is hogy csak a bejelntést teszem névtelenül és én is ott voltam!!!

Na és juliusba kiderült mennem kell gyanusítottként. Bementem és kaptam 48 óra fogdát

rabláncon vittek a bíróságra házi örizetbe tettek

holnap van a szembesítés napja.

ELéggé félek azt tudomhogy 3 elkövetőböl 2 en tagadják az egészet és azt mondják hogy ártatlanok és én is

Csak az elkövető tudott mindent.

de tudni kell ők ott maradtak a büncselekményen mig le nem zajlott én hátra mentem és el is fordutlam

hogy ne is lássak semmitse direkt nem akartam ebbe benne lenni mondtam si hogy haggyák a fas..omba

én adtam fel őket. én segitettem a rendőrség munkáját a kérdésem az lenne

hogy mivan akkor ha holnap a szembesítés eredménytelen áratatlanul maradok még itthon és várhatom

a bíróságot? mert jön a suli is. most érettségiztem le és jön az ötödév..

el se fogom tudni így kezdeni semmi se. Legalább szabad lábon nem védekezhetek vagy valami?


2013. aug. 27. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Cigányok voltak, igaz?


Szerintem megoldható lesz, hogy elkezdd az iskolát.

2013. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A poén az hogy magyarok voltak.:S De most ebből mi lesz ha a szembesítés nem lesz jó? A szembesítésen ha minden arra utal hogy áratlan vagyok ki is hirdetik ott hogy ártatlan vagyok és rögtön ki is vesznek a házi örizetből vagy mi? Vagy lehet kérni hogy szabad lábon legyek az iskola megkezdése miatt vagy valami nagyon ideges vagyk emiatt..:S
2013. aug. 27. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a bíróság úgy ítéli meg (valószínűleg úgy ítéli meg), ha nem akkor meg kérelmezed. Minek ennyi hűhó egy ilyen egyszerű kérdésért?
2013. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az a lényeg hogy a bíróság meghosszabította aházi örizetemet novemberig. és a szembesítésen ugye tisztázhatom magam. de mivan akkor hogyha nem vezet nyomra a szembesítés nem lesz jó? :S akkor továbbra is szopok háziba . Vagy ha a rendőr aki a szembesítést végzi azt érzi hogy ártatlan vagyo k de viszont a szembesítésen pl nem ugy alakulnak a dolgok de ha ő ugy érzi akkor le veszi a házit és kész? Bocsi ha hülye vagyok ehhez de nagyon félek a dolgoktol...S:
2013. aug. 27. 22:17
 5/8 tetro ***** válasza:
Együtt voltál a rablókkal. Velük szaladtál el, ezt senki nem fogja neked elhinni, hogy nem voltál benne. szabadlábon védekezhetsz valószínűleg, aztán felfüggesztett lesz belőle.
2013. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Társtettes, vagy bűnsegéd. Beismerő vallomást kéne, hogy tegyél, megbánást tanúsítani, ezen kívül megmondani, hogy te nem tudtad, hogy mire készülnek a többiek, te nem azért mentél oda. Ha van mail, vagy telefonbeszélgetés, esetleg sms akkor a leányzót is beidézhetik tanúként, hogy bizonyítsa, hogy nektek találkozótok volt megbeszélve. Egyébként (ha ez igaz) én mondanám, hogy nem ismerem jól ezeket az arcokat, mármint azt a két haverját a rokonodnak stbstb. A házi őrizet is szabad láb nem? Nem vagy bv. intézetben. A tanulság: jól válaszd meg a haverjaidat!
2013. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

1. Szerintem Te nem magyar vagy

2. Neked nincs érettségid

Ellentmondásos az egész zagyvaság, amit próbáltál legépelni.

2013. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
terrorizmus, légy terrorista
2013. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!