Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok ehhez a cikkhez?...

Mit szóltok ehhez a cikkhez? Bándy Kata gyilkosának védelmét egy ismert ügyvéd vette át.

Figyelt kérdés

[link]


Hogy sikerült ezt kibuliznia? Ennek a csávónak tuti nincs pénze ilyen ügyvédre, márpedig ezt az ügyvédet valaki nagyon komolyan megkente, de ki a fene fizet azért h ilyen mocskot védjen? Meg ismert ügyvédnek megéri játszani a hírnevével, hogy ilyet véd? Vagy annyira sok pénzt kaphatott a zsebébe?



2013. aug. 28. 15:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
44%

1. Védeni mindenkit kell és lehet. Nem az a dolga a védőügyvédnek, hogy ártatlanságot bizonygasson mindenképpen, hanem, hogy odafigyeljen az eljárás tisztaságára, arra, hogy minden meglévő enyhítő körülményt figyelembe vegyenek, kapcsolatot tartson a védencével, tájékoztassa, stb.

2. Te azt nem tudhatod, hogy a vádlottnak vagy a családjának mennyi pénze van, nem értem, honnan tudod, hogy nem tudják megfizetni az ügyvédet.

3. Milyen megkenésről beszélsz? Kinek lenne az érdeke? Milyen "irányba"? Tök érthetetlen az egész.


Nem tudom, mit háborogsz olyasmin, amit nem is értesz...


Ügyvédjelölt

2013. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
48%

ma 18:15

reméljük, hogy maradsz jelölt :D

2013. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy tuza péter ezért vette át ennek az ürüléknek a védelmét: úgy vélekedett, hogy ha sikerül enyhítenie ennek a retkesnyakú, döglött kutya seggéből való szarcsimbóknak a büntetését , onnantól ő még nagyobb "sztárügyvéd" -nek fog minősülni.


Elég vastag a bőr a pofáján, ha még ma is képes tükörbe nézni. Én is azt kívánom neki, minden rossz szándék nélkül - és bárkinek, aki bármi formában védi ezt a tróger kéjgyilkost, ezt a mocskos, undorító férget, és persze azoknak, akik még celebet is csinálnak belőle - hogy egyszer kerüljön hasonló helyzetbe, mint Bándy Kata szülei.


Ezt az undorító gyilkos végbélterméket én fognám a majomfejű anyjával - amiért ilyen "gyereket" "nevelt" -, csupaszra vetkőztetném mindkettőt, egy szöges korbáccsal véresre, halálra korbácsolnám őket, aztán miután kimúltak, mindkét dögöt korcs kutyák és disznók elé vetném.


Ebben az országban kb. minden jóérzésű ember ezt kívánná. Mégsem a többség akarata teljesül - helyette fizethetjük 40 évig a nem kevés adónkból a wellness börtönben való üdülését és hizlalását, ajnározását ennek az aberrált torzszülöttnek, aki állítólag még a saját a pulyáját is megerőszakolta párszor.

Hányingerkeltő, hogy mindez demokrácia címszó alatt megy.

2014. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!