Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni vagy hova...

Mit lehet tenni vagy hova forduljunk? Apósom már 3éve jár át hozzánk balhézni ittasan, páromnak is neki megy és engem is életveszélyesen fenyeget, rendőrség már nagyon sokszor volt kint, a feljelentést is megtettük, de nem lett belőle semmi.

Figyelt kérdés
Azóta is mikor olyan kedve van átjön balhézni, rendőrök meg minket oltottak le h mért hívogatjuk őket hisz ez nem az ő problémájuk, és h beszéljük meg a dolgokat vele v is apósommal, de nem lehet vele beszélni egyáltalán!
2013. szept. 9. 15:15
1 2
 1/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Érdeklődd meg, lehet -e bírósági úton távoltartási végzést kérni. Addig is gázspray legyen kéznél. Megjelenik - lefújod - visít - lefújod - eloldalog.
2013. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

forduljatok ügyvédhez. Ő megteszi a szakszerű feljelentést

zaklatás, birtokháborítás, életveszélyes fenyegetés, garázdaság miatt.


A rendőrségi jegyzőkönyvek.

Tanúk, fényképek és hangfelvétel.

2013. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gázspray már meg van,a feljelentés ezekre már megtörtént,tanuk is voltak bent a rendőrségen,1évre felfüggesztették az ügyet,bent a rendőrök azt mondták h azonnal hívjuk őket ha megint át jön ma meg leoltott engem a rendőr h ne hívogassam őket hanem oldjam meg én beszélgessek vele,de ő nem beszélgetni akar!én vagyok 50kg apósom meg 80kg.
2013. szept. 9. 15:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ne engedjétek be ha jön. ha erőszakkal akar bejutni ne úgy hívd a rendőrséget h apósom balhézik, hanem h valaki be akar törni hozzátok (hisz ez az igazság).
2013. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy egy házban éltek esetleg?
2013. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Zárat cseréljétek le. A házon is, a kapun is.
2013. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem engedem be,már betörte az ajtót, nagy szerencsémre az utcámba járt 2ismerősöm azt 3man fogtuk belűről az ajtót amíg ki nem értek a zsaruk.nem 1házban lakunk csak 1utcában.
2013. szept. 9. 15:44
 8/12 kovpet ***** válasza:

"leoltott engem a rendőr h ne hívogassam őket"


Azért ez is megérne egy feljelentést... de gondolom nincs tanú :(

2013. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak a párom meg én ennyi.azt mondta h attól h ingyenes a hívás feléjük attól még nem kell őket hívogatni hanem h oldjuk meg mi a dolgokat ahogy tudjuk.. -.-''
2013. szept. 10. 11:17
 10/12 anonim ***** válasza:
A rendőrségnek kötelessége jegyzőkönyvet felvenni. Legközelebb vetess fel jegyzőkönyvet arról amit intézkedtek. Kèrj távoltartási végzést.
2013. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!