Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség mit tesz ha valakit...

Rendőrség mit tesz ha valakit életveszélyesen megfenyegetnek? Több alakalommal rám támadott van tanúm is, és rendesen szídalmazott is. Rádásul a gyerekeimet is fenyegeti!

Figyelt kérdés
Van róla felvétel is.Illetvel a gyerekeim is ott voltak.Voltam ben a rendőrségen fel is jelentettem az illetőtt,a hangfelvételet is elfogadták bizonyitéknak.Anyit mondott a hölgy majd behivják elbeszélgetni az illetőtt.DE utána mi lesz?Lecsukják?Vagy pénzbirságot kap?
2010. jún. 25. 06:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

:( semmit. Ha "szerencséd" van, akár a hangfelvételbe is beleköthetnek.


Le nem csukják, max. figyelmeztetik. Az ítélkezés pedig a bíróság dolga.

2010. jún. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De annyit még mondott ez bűncselekménynek minősül.A papíron is az áll ,hogy pénzbirság,és elzárással is bűntethető.Akkor minek irták rá?
2010. jún. 25. 07:04
 3/17 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ilyen esetben nekem kell a biróságra tovább vinni az ügyet?Vagy a rendőrség tovább adja az ügyészségnek?
2010. jún. 25. 07:06
 4/17 anonim válasza:

Semmit se, míg vér nem folyik.

Hiába a tanú, arra azt mondják elfogultság, a hangfelvételre meg, hogy te elkövetted a személyi jogok megsértésének a bűntettét, ami 2 évig terjedő börtönbüntetéssel jár.

Én is voltam ilyen helyzetben, de egyvalami biztos, ma Magyarországon a tv.kezés úgy születik, hogy a szemeteket védik a sárbatiport ártatlant meg le se sz@rják.


Sajnállak, de nem segíthet senki

2010. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor azt nem értem az egyik ismerősőmnek a párja, miért van bőrtőnben?Ő is rátámadott többször ,egyszer késsel is.Rádásul a kiskorú lánya is ott volt!De szerencsére nem tudta belebökni.De nem folyott vér.És előzettesben van.
2010. jún. 25. 07:50
 6/17 anonim ***** válasza:
ugye ismeretlen tettes ellen tettél feljelentést? ha névvel és nem ítélik el beperelhet hamis vádért
2010. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nemtud.Van hangfelvételem.Illetvel tanúim is vannak.Valamit a másik szomszéddal is ugyanaezeket tette.
2010. jún. 25. 07:54
 8/17 anonim ***** válasza:
de sajnos tud és meg is nyerheti hangfelvétel ellenére is :S
2010. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Érdekes.Mert olyanról is tudok igaz az videófelvétel volt,be ment az udvarába,és két napot bennt volt a rendőrségen.Bár nem vitt el semmit.Mégis bennt tartották.
2010. jún. 25. 08:08
 10/17 A kérdező kommentje:
Kösz amugy aszem nézek egy űgyvédet ha ti nem tudtok segíteni.De azt nem fogom eltűrni ,hogy a gyerekeimet is élettveszélyesen fenyegesse.
2010. jún. 25. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!