Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem legalizálják a...

Miért nem legalizálják a füvet (marihuana-t)?

Figyelt kérdés

Elvégre az alkohol,dohány,koffein sokkal károsabb,mint a fű.

Nem okoz olyan (erős) függőséget, mint az dohány vagy az alkohol...nem is kapudrog (tehát nem kell majd erősebb szerekhez nyúlni tőle).

+ nem leszel tőle agresszív úgy mint az alkoholtól szóval számomra értelmetlen az illegalitása.



2013. szept. 13. 16:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
35%

SimkoL


Én meg már évek óta ismerek egy csomó embert aki szív, és a helyzet az, hogy jobbfejek mint az átlag. Tudnék mesélni ;)

2013. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%

az a kevés ember, akiket a fű ártalmaira hivatkozva kezelnek gyógyszerrel, csak 2500 Ftba kerül a kezelésük félévente

ráadásul, ha legalizálnák, ennyi se lenne, hirtelen csomó paranoid meggyógyulna, elmúlna az üldözési mániájuk


sok ember életét tartja egyensúlyban, de ezek a tudatlan barmok azt se tudják, hogy annak idején hagyományos gyógyszer volt, mindaddig, amíg meg nem jelent a nyugati gyógyszerelős propaganda


ezeknek is érdekük fűződik a gyógyszeriparhoz, lojálisak, egészen a kőolajiparral való rivális leszorításáig el lehet menni..


itthon meg egyszerűen hülyék, és orbán elbaszott komcsiideológiájába többek között ilyen béna elgondolások kerültek bele..


már majdnem minden szomszédunknál fel lehet iratni GYÓGYSZERként !!


röhej ami itt megy, röhejesen siralmas


ja és ráadásul álszentek is, kokóznak miközben drogmentességről prédikálnak

2013. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
utolsóval teljes mértékben egyet értek
2013. szept. 28. 15:00
 24/24 David82 ***** válasza:
Én legalizálnám a füvet, és mellette a hallucinogén gombát is, a meszkalint és az LSD-t. De, az LSD-hez, mivel erős pszchiedetikus (tudatmódosító) hatása van, egyfajta vizsgát írnék elő, amihez meg kellene részben tanulni a szakirodalmat és el kellene olvasni az útmutatót a pszchiedetikus szerekhez. A vizsgabiztos persze én lennék, nálam kéne levizsgázni lizergsavból, és én állítanám ki a bizonyítványt.
2016. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!