Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felvilágosítókönyvekhez...

Felvilágosítókönyvekhez meztelen gyerekek fotózását hogyan szabályozzák? Pedofília?

Figyelt kérdés
Régi dolgokat szanáltam, amikor megtaláltam pár felvilágosító könyvecskét, amelyekben meztelen gyerekek (9, 15, 17 évesek) fotói voltak. Ilyen fényképek készítése nem illegális? Ki szervezi be ilyenre a gyerekeket? Fizetnek-e nekik?

2013. szept. 17. 07:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyeseknek mennyi szabadidejük van, hogy ilyen nem létező problémán sopánkodjanak.
2013. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha régiek azok a kis könyvecskék, akkor biztos régen még jobban elfogadott volt, v mit tudom én:) Am tényleg, láttam ,írták, orvosi céllal mehet akár, de amúgy az újakban nem fényképek vannak, hanem rajzok. Ne aggódj, kérdező!:)
2013. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem pedofília. Most ha belegondolsz akkor teljesen természetes ha egy gyerek 11 éves korában még meztelenül rohangál, ez egy egészséges környezetben teljesen normális. Pl falun. Senkinek sincs semmi hátsó szándéka. Sőt ha felnőttet fényképeznek akkor sem biztos.

De ha tankönyvben fénykép van tizenévesekről az már tényleg etikátlan. Elsősorban rossz az aki rosszra gondol. Evvel a mai médiát lehetne vádolni, reklámokat stb. Szóval nem a képpel van a gond hanem a gondolkodással. Ma már sok amerikai cégnek természetes az hogy gyerekeket erotikusan ábrázolnak =SSSSSSSS Ez az igazi gond.

2013. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

A pedofilia és meztelenség nem úgyanaz.

Az engedély az már más kérdés.

szerintem szülő,gondviselő és az adott gyeremek hozzájárulása szükséges.(engem megkérdzetek,hogy akarok e új gyogyszert a bajomra egy kisérlet része képpen).

és pénzt sem kaptak pont az etikai rész miatt.

2013. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!