Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gáz riasztó pisztolyra szeretn...

Gáz riasztó pisztolyra szeretnék viselési engedélyt az előélet-ellenőrzésről kérdeznék, valaki tud segíteni nekem? Többi kifejtve lent.

Figyelt kérdés
22 vagyok, szeretnék viselési engedélyt mert nem érzem biztonságba magam az utcán. Arról lenne szó, hogy volt egy bolti lopásom de ha jól emlékszem nem töltöttem be akkor a 18. életévem. 2008ban lehetett a dolog pénzbírságot is fizettem akkor. Olyat is olvastam, hogy befizetéskor törlődnek az ilyen ügyek. Az előélet-ellenőrzésnél fel fog jönni ez a dolog? Kaphatok viselési engedélyt mert elkövettem egy hülyeséget gyerek koromban?

2013. szept. 21. 22:30
 1/2 anonim válasza:
Azt hiszem ezeknek az előéleti dolgoknak van egy elévülési ideje, attól függetlenül hogy befizetted e bírságot.... azt nem tudom mennyi idő de szerintem 5 év alatt már elévült ez a dolog, de a rendőrségen ezt neked meg tudják mondani..
2013. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A beállástól számított 4 év után igényelheted a viselési engedélyt.
2014. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!