Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A emberek miert allnak be...

A emberek miert allnak be rendszeresen a mozgasserült parkoloba, rokkant kartya nelkül?

Figyelt kérdés
Altalaban meg nekik all feljebb, ha valaki szova teszi ezt. Hazudoznak, hogy "otthon felejtettek a kartyat" meg velük van az igazolvany, de a kesztyütartoban. Lefotoztam öket, erre majdnem nekem jöttek.

2013. szept. 30. 04:37
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
"A cigányok" annyira állnak oda, mint "a fehérek".
2013. szept. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én azért mert a miskolci retkes tescoban minden sávban meg zónában az első 10 hely rokkant, a másik 10 meg családos.

Mintha nem is járnának csak rokkantak abba a szarba....

Szal nem fogok a Euronicsból gyalogolni, mert nem azért mentem kocsival.

2013. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek Papp Gregely riporter is utánajárt. Az volt a mentség, hogy "nem tudok olvasni". De akkor vajon hogy szerzett jogsit?
2013. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Én nem szoktam roki helyre állni, de azt vettem észre, hogy - vasárnapot leszámítva - akármikor megyek Tescoba, a roki helyek mindig üresek. Nem mondom, hogy nincs rájuk szükség, de néha kicsit túl van lihegve ez a téma szerintem.
2013. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Holdhercegnö128!


Nyugodtan válaszolhatsz itt is a hozzászólásomra, nem kell ám ilyen apróságokért privátot küldeni.


"A parkolos valaszodra reagalnek. Gondolom, hogy bent a varosban is beallsz az utolso üres roki parkhelyre is, csakazert, mert neked az jar."


Látom a szövegértés nem megy. Azzal kezdtem, nem állok roki parkolóba.... De azért köszi, hogy feldobtad a reggelem :D

2013. okt. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Én azért mert a miskolci retkes tescoban minden sávban meg zónában az első 10 hely rokkant, a másik 10 meg családos.

Mintha nem is járnának csak rokkantak abba a szarba....

Szal nem fogok a Euronicsból gyalogolni, mert nem azért mentem kocsival."

Neki szäntam a privat üzit. Nem tudom, hogyan mehetett felre!

2013. okt. 1. 04:32
 7/7 Ian Catman ***** válasza:
84%

1. Mellényzsebből kifizetik a büntetést,

2. Mellényzsebből lefizetik a közterület felügyelőket.

2013. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!