Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Igaz, hogy Amerikában nemcsak...

Igaz, hogy Amerikában nemcsak a mozgássérültek járnak azzal a villanymotoros robogó szerűséggel, mint nálunk, hanem egyre több mozgásképes ember is inkább ilyenen ülve közlekedik akár a házán belül is?

Figyelt kérdés
És akkor még csodálkoznak, hogy egyre kövérebbek? :)
2012. febr. 16. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Arra a "járműre" gondolok, amivel a Cleveland Show-ban az a kövér szomszéd szőke nő járkál.
2012. febr. 16. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is láttam már kövér, amúgy járni tudó embereket ilyen szerkentyűn.
2012. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ava87 ***** válasza:
100%
Nem csak az USA-ban, én pl. Angliában is láttam már ilyesmit. De inkább úgy mondanám, hogy nem csak azok használnak ott ilyet, akik egyáltalán nem tudnának járni, hanem azok is, akik már nehezen járnak, akár valami ízületi betegség miatt, más okból. Szóval tudnának menni, és mondjuk hasonló állapotban lévő ember nálunk el is csoszog ide-oda, kint meg inkább ilyennel mennek.
2012. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Van az a kétkerekes izé is, ami elvileg magyar találmány és áruházakban gyakran azzal közlekednek a biztonsági őrök és hasonlók. Én azt is hülyeségnek tartom.
2012. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igen.Teljes mértékben igaz!!

Sőt,nem csak a fogyatékosak járnak vele,hanem idős,fiatal egyaránt.Szörnyen dagadtak.Mindenki lusta.tisztelet a nagyon ritka kivételnek.Az élelmiszerboltokban is külön rendelkezésre állnak ezek a motoros tolókocsik,nehogy körbe kelljen sétálni a boltban!!

Nézzétek meg! Ez nem túlzás,ez a valóság!!!

http://www.youtube.com/watch?v=YvxNgdFeWqM

A Walmart olyan,mint nálatok a Tesco!

Rengeteg a bottal,mankóval közlekedő 20-on éves is sajnos!!

2012. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos itt is egyre többen használnak ilyet... Vidéki városban lakok, ahol nincs városi tömegközlekedés. Eléggé elszomorító, hogy egészséges emberek annyira lusták, hogy ilyet használnak. Ha messzebbre kell menni és nincs kocsi, akkor ott az a nyomorult kerékpár. De abból is sokan az elektromosat használják, utána meg csodálkoznak, hogy egyre csak híznak. Hát persze. Mert kajálni azt tud, de sétálni vagy tekerni a biciklit már nem...

Szóval sajnos nem csak Amerikára jellemző, itt is kezd terjedni...

2012. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen igaz, rengeteg aruhazba kivan rajva egy csomo es akkor nem kell az uzletben setalniuk.
2012. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőekhez. Sajnos tényleg sokan használják ezeket indokolatlanul is. Nem szeretem az ilyen embereket.


"És akkor még csodálkoznak, hogy egyre kövérebbek? :)"

Jogos a kérdés: ők ebbe nem gondolnak bele, helyette minden mást hibáztatnak.

2014. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!