Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kis értékű bolti lopásért...

Kis értékű bolti lopásért milyen büntetésre számítsak?

Figyelt kérdés

Kis korú vagyok, és sajnos olyan hülye is hogy bármit mondanak nekem, én egyből benne vagyok (gondolok itt a bolti lopásokra stb..) most kaptak el először 6 db rágó gumival (110-120ft/db) előtte volt egy figyelmeztetésem a rendőrségtől, közterület beszennyezése miatt..

Tudom hogy nem vagyok normális, nagyon is szégyenlem, sose tanulok a hibáimból.. Arra kérlek titeket hogy normális válaszokat írjatok, ne b*szogassatok hogy mennyire hülye vagyok,stb és hogy milyen büntetésre számítsak ezek után?? Normális válaszokat várok, nem kell ki hangsúlyozni hogy mennyire normálatlan vagyok, stb..


Köszönöm előre is a válaszokat.



#lopás #kiskorú #kisértékű
2013. okt. 4. 15:37
 1/5 A kérdező kommentje:

*kérlek

Elnézést a helyes írásomért..

2013. okt. 4. 15:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem baszogatlak, de ha már ennyire visszaeső vagy akár letöltendőt is kiszabhatnak.
2013. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyes írásért soha senkinek sem kell elnézést kérnie, maximum a helyesírásért. :)
2013. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vissza eső.. A közterület be szennyezése az az volt h makukáztam haverom lépcsőháza előtt és jött 2 rendőr.. Tovább gondolom nem kell magyaráznom, nem azt kérdeztem h szerinted mit kaphatnék hanem h ténylegesen mire számítsak?
2013. okt. 4. 16:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egy 'kis piti sz*rság' (a boltos nő elmondása alapján) 700-800 forint értékű lopásért nem hiszem h nagyon megbüntetnének
2013. okt. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!