Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek a kommunistákat?

Figyelt kérdés
A rendszerváltás előtt - ahogy olvastam róla - sokkal jobb volt. Volt munkahely, meg jobb volt az élet. Most azért nagyobb sz*ban vagyunk... szóval csak azt nem értem, hogy miért utálják annyira a kommunistákat.

2013. okt. 6. 14:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad ezeket. Igazából nem tudtam teljesen lefesteni magamban azt a világot, mivel inkább a pozitív oldalát hallottam. De így, most már legalább tudok viszonyítani és nem biztos, hogy olyan jó lenne.
2013. okt. 14. 17:53
 12/14 anonim ***** válasza:
A kommunizmus az egyik legjobb, csak nem sztálinista módszerekkel. De a sok sötét ember képtelen elvonatkoztatni ettől, és egyből arra asszociál, hogy Sztálin, meg Szifjetunió. Ők elbuktak, mert eltorzították. Nem abból kell táplálkozni, hanem a marxizmusból.
2018. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

" Nem abból kell táplálkozni, hanem a marxizmusból. "


Nem tudtad, hogy Marx sátánista volt azaz a vöröslő vér és a gyilkolás híve ? Azt javaslod, hogy táplálkozzunk a sátánizmusból ? Jó ember lehetsz :-O

2018. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze, sátánista. Ezt előszeretettel mondják minden kommunistára, ami hülyeség.


Egyébként meg az igazi sátánizmusnak köze nincs a gyilkoláshoz... de ebbe most nem mennék bele.

2018. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!