Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdek mar belenyugodni a...

Selime kérdése:

Kezdek mar belenyugodni a dologba jön a baba amikor jön nem görcsölök mert az engem is tönkretesz meg a kapcsolatunkat a ferjemmel! En csak azt nem ertem miert nem jön meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Na látod ez jó kérdés!Nálunk sem jön,de nem tudom miért!

Mióta próbálkoztok??

2010. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ma vagyok 41 hetes. :)) Nekünk sem akar jönni. Engem az idegesít már hogy mindenki hívogat mindennap. Na, még mindig egyben vagytok? Tudom hogy jó szándékkal érdeklődnek, de engem már kikészít hogy a babóka nem jön.
2010. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Jujjjjjjjj. Félre értettem a kérdést. Ne haragudj :S
2010. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Kedves második válaszoló!Gratulálok előre is a babához,de a kérdezőnek nem jön össze a baba,azért tette fel a kérdést!
2010. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen igen már értem. Még egyszer elnézést kérek, ha tapintatlan voltam. Csak félreértettem.
2010. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mióta próbálkoztok? Mi 5 hónapja, de már kezdek kétségbe esni. :( Mindenki azt mondja, hogy nem szabad görcsölni rajta, meg hogy ne gondoljak rá. De hogy lehet nem rá gondolni?!
2010. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szedsz folsavat es sima gyogyszertarban vagy dm-ben kaphato terhesvitamint? Vas is ajanlott...

Kezdj el lugositani. Figyelj oda, hogy mit eszel, apjukat furdesd meg hideg vizben hadd legyenek szaporak azok a kis halacskak, ne engedd, hogy fecsket vagy barmilyen szuk alsot v. nadragot viseljen. Mellesleg neki sem art odafigyelni, hogy mit eszik!

Mi tavaly tulestunk a 9. hetben egy vetelesen es 10 honapra ra lettem ujra babas, most a finishben vagyunk.

Mi ezt csinaltuk.

2010. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Énis nagyon szeretnék babát, és vannak pillanatok, amikor folyton csak ezzel a dologgal foglalkozom. Ám most valami más dolog is leköti a gondolataimat, közben meg eszembe jut néha, hogy milyen jó, nem görcsölök, más dolog is lefoglal. Így biztos meglepetésként fog érni a baba. :)

Úgy szokott az lenni amúgy, akkor jön, amikor épp nem is számítunk rá...

2010. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!