Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rosszlányokos randin történt...

Baluking kérdése:

Rosszlányokos randin történt velem: Bejelentkeztem Viktóriához és csütörtök este meg is látogattam. A poén az egészben, hogy nem ő fogadott hanem egy másik csaj de láttam hogy ő nem lehet a képeken szereplő Viktória. Lehet perelni átverés miatt?

Figyelt kérdés

telefon egyeztetés

más csaj fogad és átver

perelés



#átverés #más lány fogad és állítja #hogy ő szerepel a képeken
2013. okt. 27. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

várjál nem komplett a sztori. tehát:

bejelentkeztél Viktóriához...másik csaj fogadott, legalábbis biztos vagy benne....aztán mi lett: követelted hogy viktóriával lehess de mivel nem jött Viktória idegesen távoztál vagy lefektetted csak nem volt vele olyan jó mint Viktóriával lett volna szerinted?

2013. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvernek és elveszik a pénzedet akkor is hiába perelnél. Ez egy nagy összetartó maffia és a bíróság szart se ér, még milliós nagyságú perekkel se foglalkozik túl sokat.
2013. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, ha nem ő volt képen akkor miért kufircoltad meg? Ha meg nem kufircoltad meg, akkor most mit akarsz?
2013. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem Viktóriát dugtam meg, hanem ezt a másik szöszit, aki Viktóriának adta ki magát. Ez a csaj se volt rossz, csak egy hazug liba...
2013. okt. 27. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig aki k.rvának megy az aztán igazán lehetne erkölcsös :D.
2013. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Világos. De hol itt baj?

A kép és akit megdugtál nem stimmelt, de te ennek ellenére mégis megdugtad. Akkor meg mit akarsz?

2013. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És mit perelnél? A tízezer forintot?
2013. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aha a 12 ezret... ez milyen már hogy azzal győz meg hogy azért nem 176 cm, mert a képeken cipő is van rajta, közben meg látom hogy az arca se egészen úgy néz ki, de a haja tök ugyanolyan ezért megzavar...
2013. okt. 27. 15:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt...rosszlányokos RANDI??:D Az nem randi hogy elmész egy k..rvához.


Másrészt kit perelnél? Az oldal szabályzatában benne van, hogy nem vállal semmilyen felelősséget, mint úgy általában akármelyik hirdetőoldal.


Másrészt, ezzel az "átveréssel" neked milyen anyagi, vagy egyéb károd született, azon kívül hogy nem azt a nőt dugtad meg hanem egy másikat? SEMMI :D


ezen felül, láttad hogy nem azt kapod, ami le volt írva, mégis igénybe vetted a szolgáltatást, innentől fogva mi a problémád?

2013. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Megnéztem a bigét.

A monori Viktóriánál voltál?

Jobb nem volt?:D

2013. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!