Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy féltékeny vagyok a barátom fogadott húgaira?

Figyelt kérdés
Van neki több lányhaverja is, 2 a fogadott húga. Az egyik egy ducibb csaj, ő nem az esete. De a másik egy csinibaba. Szexi, jó alakú szép csaj. Én nem bírom ha vele van. Normális ha féltékeny vagyok? Régebb óta ismeri mint engem, de kettesben elmennek strandra meg ilyesmi...
2013. máj. 13. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a húga akkor ne legyél rá féltékeny. Még ha nem is vér szerinti rokonok, ciki lenne neki ha összejönne az egyikkel...
2013. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már húga akkor nem kellene féltékenynek lenned.
2013. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát de biztos nem bäsznak azért orra szájba, nemkell mindig a legrosszabbra gondolni kedves kérdező :D
2013. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írom hogy fogadott, tehát nem vérszerinti...Csak jó barátságban vannak elvileg. De én ebben nem hiszek. Nagy csajozós volt mindig a barátom :(
2013. máj. 13. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, a kérdező nem úgy érti.

Ezek haverok, akit egy idő után huginak kezdett el hívni, de sosem élt velük egy fedél alatt, jó sejtem?

Nos, akkor akkor lehetsz is rá féltékeny. Lehet, hogy a csaj talonban tartja, és az azért eléggé köztudott, hogy a pasiknál nincs olyan határozott friendzone, mint nálunk, csajoknál.

22/L

2013. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez ilyen " facebookon hugomnak jelölöm mert annyira bírom?"

sztem fiút kéne kérdezni akiknek hasonlóan van ilyen kapcsolatuk lányokkal. szerintem sem ok nélkül féltékenykedsz, ha olyan a csaj aki bejön neki, szerintem simán lehetséges. bár a fiú jellemétől függ, hogy neki ez olyan mint egy díszkupa, aki mindig ott van ha kell, vagy csak egy sima barátság és semmi több.

2013. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért az egysoros kérdésben nem kéne félreérthetően fogalmazni az ilyen fogadott húg izékkel.én veszem a lapot de más félreértheti. egy házibulis brancsban elhozta az egyik csaj a testi-lelki barátnőjét. ők is hugizták egymást meg olyan történeteket mondtak hogy mindenki számára nyilvánvaló volt hogy iszonyú régóta ismerik egymást. egyikhaver buli közben félrehívott hogy botrányos dolgot látott:csókolóztak a testvérek. felvilágosítottam hogy ez a húgizás csak átvitt értelmű


amúgy nekem is vannak lány barátaim .én pl rühellem ha bejön a képbe egy vadonatúj ipse és akkor haldokolni kezd a régóta összeszokott baráti társaság mert az azt akarja hogy csak vele menjen el ide oda meg húzza a száját hogy velünk miért tart még szorosabb kapcsolatot.persze az ilyen fiúkák/meg csajszikák jönnen mennek a mi baráti kapcsolataink maradnak. tehát nem értem hogy az ilyen párhetes idegenek hogy jönnek ahhoz hogy évtizedes kapcsolatokat akarnak önzőségből bomlasztani

2013. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!