Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus lányok, meleg fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, meleg fiúk! Hogyan fogadott el a környezetetek? Mit szóltak a szüleitek, barátok, hogy ti mások vagytok?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mikor kezdtétek el érezni, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?
2012. jan. 5. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
leszbikus lány vagyok 23 éves... szüleim hát testvérem ,apukám "jól" fogadta annyit kértek hogy azért még ne mondjak le a fiúkról, de lassan 4 éve van barátnőm így elfogadták, édesanyám rosszul viselte finoman fogalmazva :D ő nagyon ellene volt és van is, remélem egyszer megbékél...barátaimmal semmi gond nem volt ők aztán végképp elfogadták, persze nem sok mindenkinek mondtam el, csak akikben tényleg megbízom.
2012. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiskölyök korom óta a pasik vonzanak, mind külsőleg, mind belsőleg. Voltam nővel, szép lány volt, de egyáltalán nem jött be. Sportos magas férfias srác vagyok, és a barátommal együtt pasis dolgokat csinálunk, együtt járunk meccsekre stb. Nyilvánosan megcsókolom őt, ilyenkor az utcán járókelőktől irigykedő tekintetet kapok, talán azért mert,nekem egyenrangú kapcsolatom van, heteróknál ez nem igazán működik. Ott alá-fölé rendeltség van. Család abszolút elfogadott. Haverjaim is. A mi kapcsolatunk nem csak a szexről szól, bár az is benne van:P, sokkal mélyebb és intenzívebb a viszonyunk minden téren. 22/f
2012. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátaim és a családom teljesen elfogadott! Bár szüleimmel akadtak gondok és viták, de ezek is inkább féltésből kifolyólag, mert ők sajnos csak a sztereotípiát látták. Másfél éve járok a barátommal és bebizonyítottam, hogy két férfi közt is lehet normális, komoly érzéseken alapuló kapcsolat. Szüleim már ismerik és szokott is hozzánk járni a barátom, szóval úgy gondolom már szinte teljes az elfogadás. Mert sokan nem akarnak tudomást venni az ilyenről, de ha a szülők eljutnak oda, hogy szemtől szembe megismerik a fiúk barátját, ott már nincs gond.


Talán nálam is az segítette az elfogadást, hogy egyáltalán nem vagyok sztereotip meleg. Mély a hangom, nem rázom magam stb. Kimondottan idegesítenek a lányos fiúk és nehezen tolerálom őket. Párom is fiús, szóval bárhova is megyünk együtt senki se veszi le, hogy van köztünk valami.


Egyre inkább felvállalom magam, persze csak azok előtt, akiknél tudom, hogy ez nem okoz gondot. Aki számít az tudja.


22 meleg F.

2012. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem mondtam el senkinek,mert nem volt még barátnőm,de a barátaimnak készülök már elmondani,csak még nem tudom,hogyan. Úgy jöttem rá,hogy nagyon közel kerültem egy sráchoz,mármint testileg,és rájöttem,hogy nem rá gondolok,mikor vele vagyok,hanem egy barátnőmre,akibe totálisan beleestem. Kb 14 voltam,és azóta tudom,már biztos vagyok benne. 17/L
2012. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
01-06 22:43 hszelőnek Nálunk is ugyan ez a helyzet olyan mintha én írtam volna a kommentet :) 22/f
2012. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!