Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért kell fizetni, mert a...

Azért kell fizetni, mert a kukás elmegy a házunk előtt?

Figyelt kérdés

Szerettük volna lemondani a telkünkön történő hulladékbegyűjtést, de ez valamiért nem sikerült.


Jelenleg több ezer forintos csekket kaptunk, mert nem fizetünk a lemondani kívánt elszállíttatás után.

Az egy dolog, hogy fizetni kell a szemét elszállíttatásáért, de miért küldenek csekket, ha egyáltalán semmilyen szolgáltatást nem nem hajtottak végre nálunk? Egyik héten sincs kint a kukánk, és nincs is elszállítandó szemetünk, de mégis kapjuk a csekket.

Lemondani pedig (nem tudom pontosan miért), de még nem tudjuk, pedig elvileg benyújtottuk a kérelmet.


A lényeges kérdés, az lenne hogy milyen jogon kell nekünk jelenleg a semmiért fizetnünk?



2013. okt. 28. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

az lehetetlen, hogy semmilyen szemetet nem termeltek!

megeszitek a műanyagzacskókat, a papírt, a dezodoros dobozt, az elromlott winchestert is, hogy semmi szemét nincs?

2013. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

kukabérlés.


a közhiedelemmel ellentétben a kuka nem a tiéd, hanem a szemeteseké. ha eltörik, tönkremegy, adnak is másikat.

a szemétszállítási díj meg tulajdonképpen a kuka bérleti díja. ha nálad van, fizetned kell. ha nem rakod ki, vagy nem rakod tele, az a te bajod.

2013. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Nekem úgy tűnik hogy ti illegális szemétlerakók vagytok, vagyis azért nincs teli a kukátok soha mert azt valahol kiürítitek, szántóföld határában vagy mittudoménhol.Olyan nincs hogy nem jön össze havi szinten legalább egy fél kukányi szemét....
2013. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
De ha esetleg azzal tüzeltek, akkor nem szóltam semmit, csak legalább írd le hogy ne lehessen félreérteni a mondandód.
2013. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
És akkor mégis hová rakjátok a szemeteteket? Viszitek az erdőbe?
2013. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem viszi el a szemetet mert nem teszitek ki. Nekik meg a szándékuk, hogy elvigyék csak ti nem éltek vele, így fizetni kell.
2013. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Mindenhol KÖTELEZŐ a háztartási szemetet elszállíttatni.

Nem lehet minden háztartási hulladékot a komposztba rakni, eltüzelni vagy elásni.

Nekem sincs minden hónapban tele a kuka, de két hetenként igen. Pedig én is, amit lehet a komposztba rakok.

2013. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak ha nem lakott a lakás és ezt igazolni is tudod. 0 számlás víz,villany,stb, és ezt kérvényezed évente.
2013. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen. Fidesz kormány van, mindenért fizetni kell.
2013. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%

"az lehetetlen, hogy semmilyen szemetet nem termeltek! "


Miért lenne lehetetlen te paraszt? Én sem termelek soha semminemű szemetet.

2013. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!