Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha írok egy tanulmányt a...

Ha írok egy tanulmányt a marihuánáról, hova tudom benyújtani, hogy foglalkozzanak is vele?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a dolgon, szerintem jó lenne a legalizáció, hiszen a feketepiacot kiszorítaná, a gazdaság meg valamelyest emelkedő tendenciát mutatna. Több részre osztanám a tanulmányt, például egészségügyi-élettani hatások (NEM lesarkítva, hogy 'egy szálba belehalsz' v. 'szíjjad, me egészséges', hanem tudományos tényekkel alátámasztott, valós dolgokat), a gazdaságra gyakorolt hatások... Ha esetleg elkészül, van valami szakszervezete, vagy bármije Magyarországon a kannabisznak? A Kendermag Egyesület tagjai már szétszívták az agyukat ahhoz, hogy ilyeneken el tudjanak gondolkodni, szóval valami más kéne. Van esély arra, hogy egy ilyen "senki" írása, mint én vagyok, eljusson felsőbb körökbe, esetleg az országgyűléshez is?
2013. okt. 29. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

,,Van esély arra, hogy egy ilyen "senki" írása, mint én vagyok, eljusson felsőbb körökbe, esetleg az országgyűléshez is?"


Magyarországon?

Azért viccnek nem volt rossz.

2013. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Publikáld egy blogon, akkor legalább lesz, aki elolvassa.

Ha bármelyik párt szeretné legalizáltatni, maga rendelne meg szakembertől egy ilyen tanulmányt.

2013. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Nemzeti Lolhivatalba kell benyújtani két példányban. Lehetőleg mosolyogva.
2013. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

"A Kendermag Egyesület tagjai már szétszívták az agyukat ahhoz, hogy ilyeneken el tudjanak gondolkodni,"


te magad is belátod, milyen egészségtelen, mégis legalizáltatnád? A t*ködet vágasd inkább le, hogy ne szaporodj!

2013. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!