Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van helyszíni bírságom 50ezer...

Van helyszíni bírságom 50ezer forint, ami azert volt mert nem álltam meg a zebrán, és kikértem tárgyalásra, és most lesz a tárgyalásom 24. én. Azt hallottam tárgyaláson lejjeb vehetik a büntetés összegét? Ez hogy működik helyszíni bírság tárgyalásán?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lejjebb vihetik, de mivel erre rájön a perköltség (bíró, ügyész, ügyvéd díja) és a bizonyítási eljárás során használt eszközök, pl kamerafelvétel, ha van ott térfigyelő kamera, a tanúk költségei, pl ha beidézik a rendőrt, aki megfogott és az útiköltségtérítést kér stb, úgy vélem megközelítőleg 150 ezerbe fog kerülni, hogy kapsz egy határozatot 49 500 Forint bírság + 150 ezer forint perköltségről.


Remélem megérte. :)

2013. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú öcsém, te jó nagy sügér vagy! Életed végéig ezt fogod fizetni. xD
2013. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akkor szokták mikor valaki tudja bizonyítani, h neki van igaza és jogtalan volt a bírság.

Kajak azt hitted, h majd bírótól kezdve.mindenki azért össze fog ülni, h neked kevesebb legyen a bírság?

Hát te kajak idióta vagy.

Majd ne felejts el részletfizetést kérni, hidd el kell majd!

2013. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lenne két kérdésem.


1. Valóban nem követtél el szabálysértést?

2. Tudod bizonyítani hogy nem követtél el szabálysértést?


Amennyiben mind a két kérdésre nem a válasz akkor 100.000 ft alatt biztos hogy nem fogod megúszni. De inkább 150.000 ahogy előttem is mondták.


Általában ilyet akkor csinálnunk ha a bírság nem jogos és tudjuk bizonyítani azt hogy nem követtünk el szabálysértést.

2013. nov. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt nem veszik figyelembe hogy tanuló vagyok és nincs keresetem? Amugy belső sávba rendőrök voltak es a zebrara épp hogy lelépet az illető szerintem ez az öss.zeg túlzás
2013. nov. 13. 09:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked úgy kellett volna megközelíteni a zebrát, hogy meg tudj állni.

Szerintem üld le a büntetést.

2013. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha még nem vagy 18(amire kicsi az esély) akkor el lehet bohóckodni az ügyet, de fölötte..
2013. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Idén leszek 19
2013. nov. 13. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
menekülj el külföldre
2013. nov. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!