Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meg lehet valahogy változtatni...

Meg lehet valahogy változtatni papíron a születési dátumomat? Két hónappal kéne hogy papíron öregebb legyek, van erre megoldás?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés az, hogy gyakorlatilag megvalósítható-e, akkor igen, bármelyik képszerkesztő program alkalmas erre. Ha arra vagy kíváncsi, hogy legálisan csinálhatsz-e ilyesmit, akkor viszont el kell keserítselek, attól függően, hogy pontosan milyen dokumentumot változtatsz így meg, és mihez használod fel, akár dutyiba is kerülhetsz okirat-hamisításért.
2013. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,de ezt hívjuk okirathamisításnak.
2013. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy átírom vagy valami... Hanem valami hivatalosat. Valamit kitalálni vagy nemtudom hogy. A lényeg, szeptember kéne hogy június vagy július legyen. És így nyernék magamnak egy évet a jogsin. Mert így iskola miatt csak két év múlva tudnám nyáron tudom lerakni, míg ha a két hónap meglenne, akkor már ezen a nyáron lerakhatnám. Most vagyok 16, szeptember végén születtem, és akkor már javába iskola van, elég kemény iskolába járok, így szeptemberbe már nem nagyon tudom megtenni, hogy még vezetni meg vizsgázni meg ide-oda járjak. Főleg, hogy mire hazajövök 5 óra.
2013. nov. 14. 20:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan, legálisan nincs rá lehetőség.

Kíváncsiságból kérdezem, hogy mire kellene?

2013. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Biztos cigit akar venni és nem engedik be a dohányboltba :D
2013. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hozzászólásba írtam mire. Jogsi. Utolsó, életembe nem cigiztem még, de ha azt hiszed nem adják ki a dohányboltba, tévedsz. Amúgy meg hallottam, ahogy 15 éves takony lány, szabályosan bezavarta az anyját, hogy vegyen neki cigit...
2013. nov. 14. 20:40
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Ekkora marhát...
2013. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Salamon Bálint ***** válasza:
Születési dátumot kérésre átírni? Akkor már anyád nevét is írasd át, büszke is lenne rád.
2013. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem hogy gondolhattad, hogy működne. Akkor nekem írják át 3 évvel a születési dátumomat, mert akkor egy nappal több szabadság járna. Sőt, legyek egyből 60 feletti, hogy ne kelljen a BKV-n jegyet venni.
2013. nov. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez okirat hamisítás!
2013. nov. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!